Do uzg. NOK

Praca Norwegia od zaraz magazynier-operator wózka widłowego z językiem angielskim, Oslo 2021

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 października 2021 00:29

Ze znajomością języka angielskiego w rejonie Oslo możliwa od zaraz praca w Norwegii jako magazynier – operator wózka widłowego przy załadunku/rozładunku samochodów ciężarowych.

Twój zakres obowiązków

Załadunki i rozładunki boczne samochodów ciężarowych

Załadunki i rozładunki kontenerów

Rozdzielanie ładunków na wydzielone strefy kierunkowe

Oznakowanie ładunków

Skanowanie ładunków na przyjście i wyjście z terminala

Ogólna dbałość o sprzęt jaki i utrzymanie porządku na terminalu

Opis stanowiska

Praca na terminalu oparta na prowadzeniu wózka widłowego.

Praca polega na rozładunku jak i załadunku pojazdów ciężarowych jak i kontenerów.

Do zaoferowania mamy 3 stanowiska Magazynier-operator wózka widłowego w systemie rotacyjnym, 4 na 2. 4 tygodnie w Oslo dwa tygodnie wolnego.
Jest możliwość pracy stałej (nie w systemie rotacji) jeśli znajdziemy dwóch kandydatów z chęcią zamieszkania w Oslo na stałe.

Nasze wymagania

Doświadczenie w pracy na magazynie, certyfikat na wózki widłowe nie jest wymagany przy doświadczeniu >3 lat

Dyspozycyjność, gotowość do pracy, również nadgodziny

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole

Ogólna znajomość funkcjonowania magazynu/terminala

To oferujemy

Stały kontrakt o pracę, bezpośrednio w Norweskiej firmie, bez pośredników

Stabilne miejsce pracy w firmie o mocnej pozycji na rynku norweskim

Wynagrodzenie oparte na podstawie, wysokość jest ustalana indywidualnie, i dodatkowo płatnych nadgodzinach

Miłe i pomocne środowisko pracy

Oferujemy prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie zdrowotne jak i pełne składki emerytalne

Pomagamy w załatwieniu niezbędnych formalności urzędowych, możemy pomóc z zakwaterowaniem jeśli będzie taka potrzeba
Nie pracujemy w weekendy

Polar Frakt AS

Polar Frakt AS jest firmą spedycyjno-transportową z własnym terminalem położonym w centralnej części Oslo. Jesteśmy firmą, która transportuje dobra głównie z południowej części Norwegii na północną. Posiadamy swoje siatki dostawców, podwykonawców w całej Norwegii. Zajmujemy się również przeładunkami samochodów ciężarowych jak i kontenerów.

Polar Frakt AS zajmuje się transportem intermodalnym.

źródło: www.pracuj.pl/praca/magazynier-operator-wozka-widlowego-norwegia,oferta,8352479

ID ogłoszenia: 9426157834b1ffdb