do uzgodnienia NOK

Praca Norwegia od zaraz murarz na budowie Kristiansand z językiem angielskim

  • Miasto: Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2016 00:22

Oferujemy pracę na budowie od zaraz w charakterze murarza-tynkarza. Ogłoszenie pracy w Norwegii (Kristiansand) dla osób z językiem angielskim w budownictwie przy wykończeniach.

Stanowisko: Murarz – tynkarz

Liczba wakatów: 4

Miejsce zatrudnienia: Kristiansand

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • zadania budowlane polegające na murowaniu oraz tynkowaniu ręcznym

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy przy murowaniu – LECA, cegła, klinkier, itp
  • preferowane osoby z doświadczeniem zdobytym na terenie państw skandynawskich
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • odpowiedzialność, sprawność
  • samodzielność
  • czynne prawo jazdy i brak problemów z przyjechaniem swoim samochodem
  • innowacyjność

Zapewniamy:

  • wsparcie na miejscu w sprawach urzędowo administracyjnych
  • zakwaterowanie, koszt za wynajem zamieszkania będzie odciągany z wynagrodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość korzystania z norweskich świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na dłużej

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem dokumentów aplikacyjnych prosimy przesłać na adres poniższy:

  • rekrutacja@es-perfekt.pl z dopiskiem: Murarz/Tynkarz

W wiadomości prosimy załączyć również zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.praca4u.net/murarz-tynkarz-kwiecien-id350410.html

ID ogłoszenia: 7855714c3d10dad2