85-90 PLN/h brutto NOK

Praca Norwegia od zaraz na budowie dla płytkarzy-glazurników Trondheim 2020

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 maja 2020 00:09

Firma z Trondheim poszukuje od zaraz doświadczonych płytkarzy-glazurników do pracy w Norwegii na budowie. Zatrudnienie 2020 ze znajomością języka angielskiego lub norweskiego / szwedzkiego.

Opis stanowiska pracy

Stolt Bemanning AS poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanego oraz doświadczonego specjalistów w zawodzie:

PŁYTKARZ

miejsce pracy: Trondheim

start pracy: natychmiastowy

Obowiazki:
– Przygotowywanie podłoża,
– Układanie płytek,glazury i terakoty zarówno wewnątrz budynków (ściany, podłogi, schody), jak i zewnątrz (np. gres, klinkier),
– Fugowanie,
Wymagania

– Dobra znajomość języka angielskiego, szwedzkiego lub norweskiego,
– Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie na przestrzeni ostatnich 5 lat pracy,
– Norweski numer personalny,
– Aktualne pozwolenie na pracę na terenie Norwegii,
– Aktualna norweska karta podatkowa – Skattekort,
– Norweskie konto bankowe.

OFERTA PRACY JEST SKIEROWANA WYŁĄCZNIE DO OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH W CHWILI OBECNEJ W NORWEGII!!!
Prezentacja firmy

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowlanej.

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym oraz wsparcie polskojęzycznych konsultantów.

Dołącz do kilkuset naszych zadowolonych pracowników, którzy każdego dnia pracują na budowach w Norwegii.

Aplikacja przez formularz na stronie:

www.infopraca.pl/praca/plytkarz-praca-w-norwegii-dlugi-projekt/trondheim-norwegia/15018033

ID ogłoszenia: 3225eb5e6391ffc9