Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

155/h NOK

Praca Norwegia od zaraz na produkcji czekolady bez znajomości języka Oslo 2018

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 17 czerwca 2018 02:55

Oferujemy aktualną pracę w Norwegii dla 2 osób bez znajomości języka na produkcji czekolad. Zatrudnienie w fabryce z Oslo do podjęcia od zaraz przy obsłudze maszyn produkcyjnych i przeprowadzaniu kontroli jakościowych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: 155 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługa maszyn produkcyjnych, samodzielne odmierzanie składników, przeprowadzanie testów jakościowych i dbanie i jak najwyższą jakości produktów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za mycie i konserwacje urządzeń, dbanie o ciągłość produkcji i pakowanie produktów gotowych

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka norweskiego i/lub angielskiego komunikatywnie
  • zdyscyplinowanie, samodzielność, zaagnażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • elastyczność
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc przy sprawach urzędowych
  • terminowe wypłacanie należności na konto pracownicze
  • zatrudnienie na pośrednictwem agencji pracy na okres 3 miesięcy a później możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • przez pierwsze 3 miesiące zorganizowane jest na miejscu odpłatne zamieszkanie, koszt to 4000 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/007/18

Rozpoczęcie pracy od lipca 2018.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID Ogłoszenia: 1645b259e72cfdaf

222 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

2 Odpowiedzi na “Praca Norwegia od zaraz na produkcji czekolady bez znajomości języka Oslo 2018”

  1. arturm1000 na 20 czerwca 2018 @ 22:36

    Jestem zainteresowany. Tel. 888-096-384

  2. Jestem gotowy do pracy od zaraz 515 759 917.