165/h brutto NOK

Praca Norwegia od zaraz pakowanie perfum bez znajomości języka Moss 2016

  • Miasto: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 grudnia 2015 12:11

Dystrybutor kosmetyków z Moss poszukuje od zaraz osoby gotowe do pracy w Norwegii przy pakowaniu, rozpakowywaniu perfum. Oferta bez języka od stycznia 2016 na około 2 miesiące.

Stanowisko: pracownik do pakowania
Miejsce pracy: Moss
Zarobki: 165 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 3
Start: początek stycznia 2016

Zadania:
Zadaniem pracownika będzie rozpakowywanie zestawów kosmetyków (głównie perfum) oraz ich ponowne zapakowanie w nowe pudełka. Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało również naklejanie kodów kreskowych oraz foliowanie i układanie towaru w kartonach zgodnie z zadeklarowaną liczbą sztuk.

Wymagania:
– szybkość, zręczność, dobry wzrok
– mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
– znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego będzie atutem
– dyspozycyjność od początku roku na około 2 miesiące
– preferowane osoby mogące przyjechać własnym autem

Oferujemy:
– legalną, tymczasową pracę na norweskich warunkach
– tanie zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy (ok 8 km)
– pomoc z wszelkimi formalnościami na miejscu w tym założenie konta bankowego
– opieka i wsparcie polskojęzycznego koordynatora
– terminowe wypłaty wynagrodzenia bezpośrednio na konto walutowe pracownika

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie kandydatury w postaci CV (format .pdf lub .doc) w języku angielskim na poniższy adres email. W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

norjobber-as@outlook.com

W temacie wiadomości proszę napisać: „Pakowanie perfum Moss 01/16”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uwaga od administracji: ogłoszenie bez podanego certyfikatu agencji – prosimy zachować ostrożność.

ID ogłoszenia: 9045679dfa94cf2a

2 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz pakowanie perfum bez znajomości języka Moss 2016”

  1. Witam, jestem zainteresowana Pańską ofertą, proszę o kontakt pod adresem :paulina.sadluk@o2.pl

    Pozdrawiam!

  2. wisniewskiartur96@wp.pl na 28 stycznia 2016 @ 21:31

    Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem mam 20lat zdrowy , bez nałogów chetny i pracowity prosze o kontakt telefoniczny 690495927. Artur
    Pozdrawiam