167/h brutto NOK

Praca Norwegia od zaraz przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 marca 2018 03:17

Poszukujemy osób do pakowania ciastek w zakładzie produkcyjnym z Fredrikstad. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla pakowaczy bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: obowiązuje wynagrodzenie godzinowe, wynoszące 167 NOK na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie ciastek przy linii produkcyjnej
  • szczegółowe obowiązki będą przekazane przez koordynatora w pierwszych dniach roboczych wraz ze szkoleniem BHP

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie wykształcenie gastronomiczne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • zaangażowanie, sumienność, niezawodność
  • mile widziane doświadczenie
  • znajomość zasad BHP do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • pomoc przy sprawach formalnych, przygotowanie dokumentów, wykonanie tłumaczeń
  • pracę na podstawie 3 miesięcznej umowy za pośrednictwem agencji pracy z możliwością przedłużenia już bezpośrednio u norweskiego pracodawcy na lepszych warunkach
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Nr. ref.: pr1/003/2018

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od II połowy sierpnia 2018 – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule „pr1/003/2018” prosimy w aplikacji zaznaczyć, iż ogłoszenie zostało znalezione na stronie norwegia.pracabc.pl.

ID ogłoszenia: 1425aaa491774274

2 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Fredrikstad”

  1. katarzynaw1313@gmail.com na 22 marca 2018 @ 16:08

    Witam jestem zainteresowana państwa ofertą pracy razem z koleżanką chcemy wyjechać lecz nie możemy wysłać zgłoszenia przez podaną stronę gmail. wraca jako nie odnaleziono strony pozdrawiam.

  2. Jestem gotowa na wyjazd 2 osoby