176 brutto/h + zakwaterowanie NOK

Praca Norwegia od zaraz przy produkcji karmy dla zwierząt bez języka Kopervik

  • Miasto: Kopervik
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2016 02:02

Fabryka karmy dla zwierząt oraz pasz poszukuje od zaraz 2 osoby do pracy w Norwegii przy produkcji. Ogłoszenie bez znajomości języka norweskiego dla osób posługujących się językiem angielskim w stopniu minimum komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Kopervik
Zarobki: 176 NOK brutto/h
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– prosta praca fizyczna w produkcji przy sporządzaniu mieszanek karmy zgodnie z opisem technicznym (zachowanie proporcji i kolejności)
– obsługa maszyn do granulacji
– wyrywkowa kontrola jakości partii produktu
– pakowanie gotowego wyrobu zgodnie z deklarowaną wagą
– dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
– język angielski opanowany co najmniej komunikatywnie
– znajomość jednostek miar i wag oraz umiejętność szybkiego ich przeliczania
– kondycja, oraz dobry stan zdrowia (konieczność przenoszenia ciężkich worków)
– gotowość wyjazdu od zaraz na co najmniej 3 miesiące
– doświadczenie oraz wszelkie referencje mile widziane

Oferujemy:
– umowę tymczasową bezpośrednio z norweskim pracodawcą
– zakwaterowanie na okres 3 miesięcy (koszt w połowie pokrywany przez pracodawcę)
– szkolenie BHP
– bezpłatne ubezpieczenie NNW
– pomoc związaną z dopełnieniem wszelkich formalności (numer podatkowy, tłumaczenia, konto bankowe)

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej email z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/09/16

Rozpoczęcie pracy od 5-go września 2016! Umowa do końca roku (możliwość przedłużenia).

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 49257c0cda90bc95