od 155/h brutto NOK

Praca Norwegia od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Oslo z językiem angielskim

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 października 2021 00:35

Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Od zaraz zatrudnienie w Oslo z językiem angielskim jako sprzątaczka-sprzątacz. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 155 NOK brutto

Zakres zadań:

  • sprzątanie domów i mieszkań zgodnie z życzeniem klienta (ekologicznie, mieszanie lub silnymi detergentami)
  • pracodawca stara się przydzielać regularne zlecenia
  • praca wykonywana jest samodzielnie

Wymagania:

  • chęć rozwoju
  • gotowość do podjęcia pracy za granicą od zaraz
  • dyspozycyjność, energiczność, zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • norweskie warunki zatrudnienia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • terminowe wypłacanie należności
  • samodzielne stanowisko pracy
  • możliwość rozwoju
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu odpłatnie
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • samochód służbowy lub częściowy zwrot kosztów za korzystanie z prywatnego
  • gwarancja dużej liczby godzin pracy
  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie językowym, organizowanym w siedzibie firmy, koszt to ok. 1000 NOK – pracownicy mogą być zwolnieni całkowicie lub częściowo z opłat

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, które spełniają podane kryteria proszone o kontakt pod podany poniżej adres e-mail.

beata-norwegia@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 3576161710b16a4d