od 155/h NOK

Praca Norwegia od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań z j. angielskim Oslo 2020

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 marca 2020 03:18

Od kwietnia 2020 zatrudnimy chętnych ze znajomością języka angielskiego do sprzątania domów i mieszkań w Oslo. Norwegia praca od zaraz dla sprzątaczek z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: od 150 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • sprzątanie domów i mieszkań prywatnych – włączanie pralek, ścielenie łóżek, mycie podłóg, odkurzanie, mycie toalet, kuchni itp.
  • typowe prace plus możliwość wykonywania zadań dodatkowym i płatnych ekstra – sprzątanie strychów, garaży, piwnic, prasowanie czy mycie okien

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • pracowitość, zaangażowanie, sumienność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • pomoc koordynatora Polaka
  • dobre stawki
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie odpłatne
  • możliwość wzięcia udziału w kursie językowym za 1000 NOK miesięcznie
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • początkowo pomoc i przeszkolenie – później praca samodzielna

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, które spełniają podane kryteria proszone o kontakt pod podany poniżej adres e-mail.

beata-norwegia@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 4735e74961fd4ac4