164/h NOK

Praca Norwegia od zaraz przy sprzątaniu w hotelu pokojówka z j. angielskim Fredrikstad 2020

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2020 01:33

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu w hotelu. Zatrudnienie dla pokojówki ze znajomością języka angielskiego we Fredrikstad.

Stanowisko: Sprzątaczka hotelowa – pokojówka

Start: od II połowy czerwca bieżącego roku

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 164 NOK na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca polegać będzie na sprzątaniu pokoi gościnnych oraz apartamentów zgodnie ze standardami
  • pracownik codziennie kontroluje czystość pokoi, sprząta porządnie po wymeldowaniu gości i odświeża w trakcie ich pobytu
  • zadania polegają na zmianie pościeli, myciu podłóg, wynoszeniu odpadów, uzupełnianiu środków higienicznych itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodą komunikację
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie zadań
  • energiczność, dobra kondycja
  • przykładanie się do obowiązków
  • szybkość
  • dyskrecja

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • pracę od zaraz
  • umowę na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia stałej pracy
  • zatrudnienie na norweskich warunkach
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności w urzędach, spraw bankowych – zapewniamy wsparcie bezpośrednie asystenta/tłumacza
  • możliwość korzystania z jedzenia w restauracji firmowej ze zniżkami pracowniczymi

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 5665ee34ea9bdeb3