171/h brutto NOK

Praca Norwegia od zaraz sprzątanie i dezynfekcja samolotów z językiem angielskim Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 grudnia 2020 04:07

Zatrudnienie na lotnisku z Oslo przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów pasażerskich. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz z językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: ASAP/od zaraz

Pensja: 171 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie oraz odkażanie wnętrz samolotów na lotnisku w Oslo
  • zadaniem będzie spryskiwanie wnętrz specjalnym płynem, odkurzanie podłóg, wycieranie siedzisk, oparć i stoliczków, mycie szyb od wewnątrz itp.
  • pracodawca zapewnia odpowiednią odzież oraz środki ochrony indywidualnej

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, solidność, odpowiedzialność
  • dobra kondycja fizyczna
  • atutem będzie znajomość języka norweskiego – osoby z językiem norweskim będą miały pierwszeństwo w procesie rekrutacyjnym
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • świetna organizacja czasu pracy

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • na miejscu pracodawca oferuje zakwaterowanie w cenie 4000 NOK od osoby
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie 3 miesięcznej umowy próbnej
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • dla najlepszych opcja podjęcia stałej pracy
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „pracownik sprzatajacy”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 5025fdc724d9a243