145/h brutto + zakwaterowanie NOK

Praca Norwegia od zaraz sprzątanie mieszkań z językiem angielskim Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 listopada 2017 04:42

Pilnie poszukuję osób do sprzątania domów i mieszkań w Stavanger. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii od zaraz ze znajomością języka angielskiego dla sprzątaczek lub sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Stavanger, Norwegia

Stawka godzinowa: 145 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: praca do podjęcia od zaraz

Wakaty: 1

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy kompleksowym sprzątaniu domów i mieszkań u klientów prywatnych
  • przeważnie praca samodzielnie u stałych klientów, zdarzają się zlecenia jednorazowe – np. sprzątanie po imprezach
  • zadania zlecane są bezpośrednio przez klientów

Oczekiwania:

  • przyjazne nastawianie
  • pracowitość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku będzie mile widziane
  • niezawodność

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • niezbędne sprzęty oraz chemię gospodarczą
  • solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na podany poniżej e-mail.

Proszę się spieszyć bo praca jest od zaraz, aktualnie jedna z Pań, która dla mnie pracowała jest na urlopie macierzyńskim, a zleceń jest dużo i ciągle przybywa.

justynadomanska82@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 6295a1a02e752b61