156/h brutto NOK

Praca Norwegia od zaraz z językiem angielski przy sprzątaniu domów i mieszkań Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 czerwca 2019 03:21

Aktualnie poszukujemy sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego do sprzątania domów i mieszkań we Fredrikstad. Oferta pracy w Norwegii od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 156 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Opis stanowiska pracy:

  • ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań
  • praca w zespole lub samodzielnie (w zależności od zlecenia)
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie np. mycie podłóg, odkurzanie, sprzątanie szafek z butami, ścielenie łóżek, pranie itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności – koniecznie nie starsze niż 3 miesiące
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • szybkość w nawiązywaniu relacji oraz umiejętność utrzymywania dobrych stosunków z klientami
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podjęcia długoterminowego zatrudnienia w Norwegii

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta Polaka
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • płatne zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • pełny wymiar godzinowy

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę wysyłać na mój e-mail:

malwinar83@gazeta.pl

(nie jest konieczne CV ani zdjęcie, wystarczy napisać coś o sobie).

ID ogłoszenia: 8935d0de7460c242