156,40/h NOK

Praca Norwegia od zaraz z językiem angielskim przy sprzątaniu domów i mieszkań Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 lutego 2019 03:28

Aktualna propozycja zatrudnienia we Fredrikstad ze znajomością języka angielskiego. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych dla sprzątaczek lub sprzątaczy z doświadczeniem.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 156,40 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 2

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • sprzątanie mieszkań oraz domów u klientów prywatnych
  • porządkowanie łazienek, kuchni, ścielenie łóżek, włączeni prania, odkurzanie, mycie podłóg
  • pracodawca również zapewnia lepiej płatne prace przy sprzątaniu magazynów, hal produkcyjnych, mieszkań po remontach itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii na dłużej
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • prawo jazdy kat.B i auto będzie mile widziane

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pomoc przy formalnościach związanych z legalnym zatrudnieniem w Norwegii
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 4000 NOK od osoby
  • gwarancja dużej liczby godzin

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę wysyłać na mój e-mail:

malwinar83@gazeta.pl

(nie jest konieczne CV ani zdjęcie, wystarczy napisać coś o sobie).

ID ogłoszenia: 645c71295a323b1