165/h brutto NOK

Praca Norwegia pomoc kuchenna z językiem angielskim od zaraz Askim

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 października 2014 02:45

Grill Bar w Askim poszukuje od zaraz pomocy kuchennej z językiem angielskim do pracy w Norwegii na zmywaku, sprzątaniu na kuchni, pomocy przy przygotowaniu potraw etc.

Stanowisko: pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Askim
Zarobki: 165 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 1

Zadania:
– wsparcie kucharza w przygotowaniu potraw
– mycie i czyszczenie naczyń, urządzeń kuchennych
– sprzątanie na kuchni

Wymagania:
– język angielski pozwalający na porozumiewanie się ze współpracownikami
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– możliwość do wyjazdu od zaraz start od najbliższego piątku
– oferta adresowane głównie do pań

Oferujemy:
– umowę na czas próbny, następnie stały etat
– pomoc przy zakwaterowaniu w Askim
– dobre warunki socjalne na miejscu
– możliwość realizacji nadgodzin w piątki i soboty

Aplikacje na stanowisko “kjøkkenhjelp” można składać za pośrednictwem strony:

link: http://www.finn.no/finn/job/parttime/object?finnkode=43742695

źródło: finn.no

ID ogłoszenia: 5295445a76f8b78c

2 komentarze na “Praca Norwegia pomoc kuchenna z językiem angielskim od zaraz Askim”

  1. Witam, mam na imię Krzysiek (25lat) mieszkam 20km od Askim – posiadam auto więc kwestia zmian czy to nocnych czy porannych nie stanowi dla mnie problemu.
    W Polsce pracowałem w gastronomi jako pomocnik w kuchni oraz w Lodnynie w firmie utrzymującej czystość, Swobodnie komunikuje się w języku angielskim jak również jestem w trakcie nauki języka norweskiego (level a1).
    Proszę o kontakt
    48618730
    krzysieklub@gmail.com

  2. r.trzeciak na 31 marca 2015 @ 00:16

    Witam serdecznie

    Szanowni Państwo

    Mam 27 lat. Poszukuję pracy na terenie Norwegii jako pomoc w kuchni gdyż, jestem osobą ambitną, doświadczoną w pracy na stanowisku związanym z pomoca w kuchni w restauracji El Pato na Ibizie oraz w restauracji Cafe de Mare również na Ibizie. Jestem świetnym kucharzem. Bardzo lubię gdy przez moją prace w kuchni, powstaje coś pięknego i dlatego mogę pracować nawet po 15 godzin dziennie. Jestem w stanie przylecieć do Norwegii po 10 kwietnia. Proszę o kontakt +48 665 636 663

    z wyrazami szacunku Rafał Trzeciak