159,60 brutto NOK

Praca Norwegia produkcja mrożonek od zaraz Oslo bez języka norweskiego

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 grudnia 2014 04:36

Fabryka mrożonek rybnych z Oslo poszukuje od zaraz rzetelnych pracowników do pracy w Norwegii przy produkcji spożywczej bez znajomości języka norweskiego (wymagany angielski w stopniu komunikatywnym).

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 159,60 NOK brutto za godzinę
Liczba wakatów: 4

Obowiązki:
Praca fizyczna w zakładzie przetwórstwa rybnego produkującym tzw “paluszki rybne”. Do zadań pracowników będzie należało przygotowanie masy rybnej zgodnie z recepturą, obowiązki związane z obsługą linii produkcyjnej, kontrolą jakości oraz pakowaniem wyrobów. Część zadań wykonywanych jest w środowisku o obniżonej temperaturze.

Wymagania:
– doświadczenie w produkcji spożywczej lub w chłodni
– umiejętność dbania o należytą higienę
– dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na służbową konwersację z przełożonymi
– wytrzymałość na warunki obniżonej temperatury
– umiejętność pracy zespołowej, bezkonfliktowość
– mile widziane aktualne badania do celów sanitarnych

Oferujemy:
– pracę na warunkach norweskich za pośrednictwem rzetelnej agencji
– odzież roboczą zgodnie z wymogami BHP
– możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej (koszt 3000-5000 NOK miesięcznie uzależniony od standardu zakwaterowania)
– zapewniamy wsparcie przy wszystkich formalnościach na miejscu
– umowa zawierana na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Jak aplikować?

Osoby wypełniające formularz prosimy o powołanie się na serwis norwegia.pracabc.pl

Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

http://bit.ly/19WiKsj (wielkość liter ma znaczenie)

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Produkcja mrożonek 2015”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 89654a35c3ad085d

12 komentarzy na “Praca Norwegia produkcja mrożonek od zaraz Oslo bez języka norweskiego”

  1. dawidpraca19877 na 1 stycznia 2015 @ 15:47

    witam jestem zainteresowany wraz z kolega do pracy w norwegi mam 27 lat bez nalogow pracowalem w norwegi 4 lata przy filetowaniu i suszeniu ryb na produkcji itp szybko sie ucze posiadam uprawnienia na wozki widlowe i pozwolenie na prace w norwegi jezyk angielski komunikatywny tel 723943242 meil dawidpraca19877@interia.pl

  2. Jestem chętny do podjęcia tej pracy od zaraz…

  3. Witam, jak wejsc w ten link z ogłoszenia 🙂 ?

  4. Proszę o kontakt k.urbaniakorm@gmail.com

  5. Witam, 27 i 34 lat, odpowiedzialni i zdyscyplinowani chętnie podejmą pracę. Proszę o kontakt 664017972. Łukasz

  6. Witam. 27 i 34 lat, odpowiedzialni, sumienni i zdyscyplinowani chętnie podejmą pracę. Proszę o kontakt 664017972/ Łukasz

  7. proszę o kontakt marcin3077@interia.pl 661551723

  8. proszę o kontakt, niepsujola@gmail.com. 0047 981 33 685

  9. bolekk1966 na 12 stycznia 2015 @ 09:04

    Dzień dobry posiadam duże doświadczenie przy tego rodzaju pracy jestem gotów zacząć od zaraz, bez nałogów, dobrze zbudowany sumienny. Nie karany, jeśli jest jeszcze miejsce proszę o kontakt na numer + 48 536 050 521

  10. Jestem zainteresowny praca w waszej firmie. Mieszkam w Oslo .Prosze o kontakt dawid.strzykalski@gmail.com .

  11. adrian90 na 9 lutego 2015 @ 16:57

    Witam. Podejmę prace od zaraz. Nr. tel. 570 771 325. E-mail adriankotfin@gmail.com