Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

Linki sponsorowane

52 komentarze na “Praca Norwegia – produkcja (pakowanie) słodyczy dla pary od zaraz”

 1. RD/SN/093 - Małgorzata na 26 listopada 2012 @ 10:49

  RD/SN/093
  Witam serdecznie.Małgorzata(48)Hossam(25)ja ,mój małżonek ,lub oboje razem jesteśmy zainteresowana tą pracą,obecnie mieszkamy w Polsce jednak małzonek nie może znalezć tutaj pracy,chcemy przeniesć się na stałe do Norwegii, ). Znamy dobrze język angielski ,arabski i jesteśmy chętni podjąć naukę języka norweskiego. Możemy państwu zagwarantować że jesteśmy sumienni,rzetelni i dokładni w pracy którą wykonujemy. Obydwoje posiadamy prawo jazdy kat. B. Jeżelii uważają państwo że jesteśmy odpowiednimi kandydatami do tej pracy proszę o kontakt tel +48781075200,lub e-mail: alkurdycenter@hotmail.com

 2. RD/SN/093 Praca Norwegia – produkcja (pakowanie) słodyczy dla pary od zaraz na 26 listopada 2012 @ 10:55

  RD/SN/093 Jestem zainteresowany ta oferta.Mam 21 lat aktualnie pracuje w wiekszej hali w ktorej zajmuje sie odbieraniem i rozwozem towaru po zakladzie.Angielski znam w stopniu komunikatywnym.

 3. WITAM!
  JESTEM BARDZO ZAINTERESOWANA PAŃSTWA OFERTĄ PRACY GDYŻ WIĄŻĘ SWOJA PRZYSZŁOŚĆ Z NORWEGIĄ. POTRAFIĘ SIĘ OBSŁUGIWAĆ WÓZKIEM PALETOWYM. JĘZYKIEM ANGIELSKIM WŁADAM BIEGLE, NAUKĘ JĘZYKA NORWESKIEGO JUŻ ROZPOCZĘŁAM, GDYŻ MAM ŚWIADOMOŚĆ,ŻE JEST ONA NIEZBĘDNA.BARDZO SZYBKO SIĘ UCZĘ I SZYBKO SIĘ AKLIMATYZUJĘ Z OTOCZENIEM. JESTEM OSOBA WOLNĄ OD WSZELAKICH NAŁOGÓW I BEZKONFLIKTOWĄ. JEŚLI PAŃSTWO DADZĄ MI SZANSĘ, NA PEWNO NIE ZAWIODĘ!BARDZO PROSZĘ O POZYTYWNE ROZPATRZENIE MOJEJ KANDYDATURY.
  POZDRAWIAM,
  EWELINA BARAN
  tel:508711878

 4. Witam,
  jestem zainteresowany razem z żoną pracą w Norwegii, jesteśmy gotowi na szybki wyjazd, mam doświadczenie pracy w magazynie, potrafię obsługiwać się każdym wózkiem na magazynie, posiadam uprawnienia do obsługi wózków wysokiego i niskiego składowania, mówię dobrze w języku angielskim,

  bardzo proszę o kontakt bart.jaz@wp.pl, tel. +48 785 180 477

 5. Witam,
  jestem zainteresowana pracą (23 lata) wraz z chłopakiem (24 lata). Odnośnie podobnego doświadczenia to pracowałam niegdyś w firmie kosmetycznej przy pakowaniu na produkcji, również na magazynie, oraz w drukarni na dziale prace ręczne, skolei chłopak od paru lat pracuje w firmie spożywczej na magazynie przy przygotowywaniu produktów do transportu (posiada uprawnienia na wózek widłowy i potrafi obsługiwać się „paleciakiem”). Obydwoje nie boimy się pracy i jesteśmy gotowi na wyjazd w podanym terminie. Jeśli chodzi o język to chłopak komunikatywnie posługuje się j.angielskim, natomiast ja znam podstawy, ale ciągle się uczę i doskonale, zaczęliśmy również naukę norweskiego.

  Z góry dziękuje za odpowiedź.
  Klaudia
  tel. 503-075-205

 6. Witam!
  Chętnie podejmę pracę w Norwegii. Mam doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Obsługa wózka paletowego nie stanowi problemu. Kilka lat wcześniej pracowałem w Norwegii głównie w branży remontowej i budowlanej. Nie boję się ciężkiej pracy.
  Angielski w stopniu średnim. tel. 533-195-940

  Proszę o kontakt.
  Pozdrawiam
  Marcin Ż.

 7. RD/SN/093

  Witam,
  jestem zainteresowany razem z żoną pracą w Norwegii, jesteśmy gotowi na szybki wyjazd, mam doświadczenie pracy w magazynie, potrafię obsługiwać się każdym wózkiem na magazynie, posiadam uprawnienia do obsługi wózków wysokiego i niskiego składowania, mówię dobrze w języku angielskim,

  bardzo proszę o kontakt bart.jaz@wp.pl, tel. +48 785 180 477

 8. RD/SN/093
  Witam.
  Jestem zainteresowany Państwa ofertą.
  Możliwość wyjazdu od zaraz na stałe.
  185cm.39 lat
  skończone technikum elektroniczno-informatyczne, matura , 3 lata AWF kierunek rehabilitacj.
  Od czasu studiów praca jako barman, manager w gastronomi oraz firmie informatycznej. własna działalność. Szybko się uczę,przyswajam wiedzę i potrafię ją „sprzedać” (prowadziłem szkolenia dla starszych osób)
  Prawo jazdy kat. B od 1992 roku , bez wypadku, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych. Dodatkowe szkolenia w zakresie bezpiecznej jazdy.
  Język angielski więcej niż dobry w mowie i piśmie. Mogę wysłać w j.angielskim.
  Włoski i hiszpański w stopniu podstawowym, rosyjski komunikatywny. Szybko się uczę jezyków
  Bez nałogów, sumienny i punktualny, sprawny manualnie wysportowany(czynny zawodnik krav maga).
  Bardzo dobra znajomość komputerów od strony softwaru i sprzętowej.

  Pozdrawiam
  Mariusz Kosek

  • nie napinaj się tak , potrzebny jest fizol do roboty a nie fizykoterapeuta z językiem hiszpańskim , ogarnij się to jest forum .

 9. Łukasz i Agnieszka na 26 listopada 2012 @ 13:53

  Spełniamy powyższe kryteria razem z moją dziewczyną. Oboje umiemy język angielski i podstawy norweskiego. Mamy doświadczenie przy pracy na linii produkcyjnej i obsłudze paleciaka.

 10. RD/SN/093

  Witam!
  Jestem młodym, silnym, pracowitym mężczyzną bez nałogów. Znam język angielski na poziomie komunikatywnym.Języka norweskiego się uczę. Bez problemu obsługuje się wózkiem paletowym. Pracowałem jako budowlaniec, monter rusztowań, ochroniarz, pakowacz w sklepie. Szybko się uczę, nie mam problemu z pracą w zespole. Jestem punktualny, żadnej pracy się nie boję:) Mogę pracować nawet 30 godzin bez przerwy!:) Posiadam prawo jazdy kat. B. Zakwaterowanie mam załatwione. Zależy mi na tej pracy, żeby zapewnić utrzymanie żonie i naszemu nowo narodzonemu synkowi. Bardzo proszę o kontakt!
  nr tel. 531331759
  Pozdrawiam!!!

 11. Witam
  Jestem młody , silny oraz chętny i zdecydowany na wyjazd od zaraz .
  Posiadam wiele zainteresowań . Ukończyłem technikum o profilu elektrycznym
  Ukończyłem różne kursy : zaawansowany kurs komputerowy , kurs wózków widłowych , jezdniowych , kurs spawacz Mag 135
  Pracowałem także jako pracownik linii produkcyjnej w Holandii
  PROSZĘ O KONTAKT
  oraz o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby przyjęcia mnie na stanowisko
  pracownik produkcji .
  NR tel. 728 850 599

 12. W sprawie pracy na 26 listopada 2012 @ 15:29

  Proszę o odpowiedz w sprawie pracy jestem zainteresowany tym ogłoszeniem wraz z bratem RD/SN/093

  tel: + 48 784 539 062

 13. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Bardzo dobrze posługujemy się angielskim i uczymy się norweskiego. Posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji oraz potrafimy sie posługiwać wózkiem widłowym. Bardzo zależy nam na pracy
  prosimy o kontakt 94246843
  Pozdrawiamy Dawid i Izabela.

 14. Sabina i Borys na 26 listopada 2012 @ 18:30

  RD/SN/093
  WITAM
  JESTEŚMY MŁODĄ PARĄ, ZAINTERESOWANĄ PAŃSTWA OFERTĄ PRACY ORAZ OTWARTĄ NA WSZELKIE INNE PROPOZYCJE. PLANUJEMY OSIEDLIĆ SIĘ NA DŁUŻSZY CZAS ( LUB NA STAŁE) W NORWEGII. JESTEŚMY OSOBAMI OTWARTYMI, SUMIENNYMI, BEZ NAŁOGÓW, SZYBKO DOSTOSOWUJĄCYMI SIE DO PANUJĄCYCH ZMIAN. POSŁUGUJEMY SIĘ JĘZYKIEM ANGIELSKIM I WŁOSKIM W SPOSÓB KOMUNIKATYWNY ORAZ JESTEŚMY OTWARCI NA NAUKĘ JĘZYKA NORWESKIEGO. MAMY DOŚWIADCZENIE W PRACACH ZA GRANICĄ (WŁOCHY,USA). MOŻEMY WYJECHAĆ OD ZARAZ.
  PROSIMY O POZYTYWNE ROZPATRZENIE NASZEJ KANDYDATURY I KONTAKT:)

  663736424

 15. Sabina i Borys na 26 listopada 2012 @ 18:42

  RD/SN/093
  Witam
  Jesteśmy młodą parą zainteresowaną Państwa ofertą pracy oraz otwartą na wszelkie inne propozycje. Swoją przyszłość wiążemy z życiem i pracą w Norwegii, a nawet stałym osiedleniem się tam. Jesteśmy osobami bez nałogów, sumiennymi, szybko dostosowującymi się do panujacych zmian oraz solidnie wywiązującymi się z powierzonych nam zadań. Posługujemy się językiem angielskim i włoskim w sposób komunikatywny jak i również jesteśmy otwarci na naukę języka norweskiego. Mamy doświadczenie w pracach za granicą( włochy- zbiór winogron, USA- praca na budowie). Jesteśmy chętni do wyjazdu od zaraz.
  Prosimy o kontakt
  663736424

 16. RD/SN/093
  Witam.
  Jestem zainteresowany Waszą ofertą pracy na produkcji w Norwegii. Mam 28 lat jestem młodym silnym mężczyzną. Znam bardzo dobrze język angielski a norweskiego od jakiegoś czasu próbuję się uczyć w wolnych chwilach, przedstawić się, powiedzieć skąd jestem i sporo pojedynczych słów umiem . W zasadzie do tej pory pracowałem tylko fizycznie w szklarniach ostatnio prawie 2 lata do lipca 2011 roku w Norwegii.. Wcześniej 2008 w Holandii w hurtowni spożywczej jako magazynier. Aktualnie jestem pomocnikiem produkcji drzewnej w Polsce, pracuję ciężko fizycznie po około 220 godz miesięcznie więc pracy na pewno się nie boję 🙂 Prawo jazdy posiadam od 10 lat. Umiem obsługiwać wózek paletowy elektryczny i najzwyklejszego paleciaka. Nałogów brak, palenie rzuciłem jakieś pół roku temu 🙂 Posiadam także uprawnienia na wózki widłowe (duże doświadczenie) i koparko-ładowarkę kl.3. Jestem bardzo zmotywowany aby wyjechać do Norwegii.Jestem człowiekiem pozytywnie nastawionym do życia, mam dobry kontakt z ludźmi, pracuję sumiennie, uczciwie, zawsze wywiązuję się z powierzonych mi obowiązków. Proszę o kontakt jeśli będą Państwo zainteresowani moją osobą. Pozdrawiam Karol tel. 793686414, adres e-mail: karolmarciniuk@gmail.com Aha z wykształcenia jestem inżynierem rolnictwa. Dysponuję własnym samochodem.

 17. Klaudia i Hubert na 27 listopada 2012 @ 09:47

  Witam,
  jesteśmy chętni do pracy w Norwegii, mam 23 lata, chłopak 24. Jeśli chodzi o podobne doświadczenia to pracowałam niegdyś w firmie kosmetycznej przy pakowaniu na produkcji, również na magazynie, oraz w drukarni na dziale prace ręczne, praca na akord, skolei chłopak od paru lat pracuje w firmie spożywczej na magazynie przy przygotowywaniu produktów do transportu (praca fizyczna), posiada uprawnienia na wózek widłowy i potrafi obsługiwać się „paleciakiem”. Obydwoje nie boimy się pracy i jesteśmy gotowi do wyjazdu, nawet na dłużej jeśli będzie taka możliwość. Odnośnie języków to chłopak komunikatywnie posługuje się angielskim, ja natomiast jestem na poziomie podstawowym, ale ciągle się uczę i doskonale. Od niedawna zaczęliśmy również naukę norweskiego. Oboje nie boimy się pracy i szybko nie rezygnujemy, nawet jak jest pod górke. Jesteśmy gotowi na nowe doświadczenia.

  Kontakt:
  tel. 503-075-205
  e-mail: klaudia_milc@o2.pl

  Z góry dziękujemy za odpowiedź.

 18. RD/SN/093 Klaudia i Hubert na 27 listopada 2012 @ 09:53

  RD/SN/093 (przepraszam za kolejną wiadomość, ale przeoczyłam nr referencyjny)

  Witam,
  jesteśmy chętni do pracy w Norwegii, mam 23 lata, chłopak 24. Jeśli chodzi o podobne doświadczenia to pracowałam niegdyś w firmie kosmetycznej przy pakowaniu na produkcji, również na magazynie, oraz w drukarni na dziale prace ręczne, praca na akord, skolei chłopak od paru lat pracuje w firmie spożywczej na magazynie przy przygotowywaniu produktów do transportu (praca fizyczna), posiada uprawnienia na wózek widłowy i potrafi obsługiwać się „paleciakiem”. Obydwoje nie boimy się pracy i jesteśmy gotowi do wyjazdu, nawet na dłużej jeśli będzie taka możliwość. Odnośnie języków to chłopak komunikatywnie posługuje się angielskim, ja natomiast jestem na poziomie podstawowym, ale ciągle się uczę i doskonale. Od niedawna zaczęliśmy również naukę norweskiego. Oboje nie boimy się pracy i szybko nie rezygnujemy, nawet jak jest pod górke. Jesteśmy gotowi na nowe doświadczenia.
  Kontakt:
  tel. 503-075-205
  e-mail: klaudia_milc@o2.pl
  Z góry dziękujemy za odpowiedź.

 19. Witam!
  Jesteśmy zainteresowani ofertą Pracy. Jest Nas 4 osoby, obecnie jesteśmy na terenie Niemiec, gdzie pracowalismy na zakładach produkcyjnyh. W J. angielskim komunikują się 2 osoby, oraz wszyscy w J. niemieckim. Posiadamy prawo jazdy kat. B oraz własny środek transportu, w każdej chwili możliwość wyjazdu.

  Kontakt:
  aleksandrahaa@gmail.com

 20. Karolina, Paweł i Tomek na 27 listopada 2012 @ 12:05

  SC/097/12
  RD/SN/093

  Witamy,

  Jesteśmy dwoma kolegami z województwa mazowieckiego, poszukujemy
  pracy w Norwegii.
  Obaj jesteśmy silni fizycznie, pracowici i chętni do współpracy.
  Posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji, z obsługą wózków paletowych,
  przy wykończeniach, w hurtowniach i w magazynach.
  Chcielibyśmy aplikować na stanowisko ładowaczy, prosimy o pozytywne
  rozpatrzenie naszej oferty.
  W stopniu komunikatywnym porozumiewamy się w języku angielskim.
  Jesteśmy mocno zmotywowani i dyspozycyjni od zaraz.

  Pozdrawiamy

 21. Sprzatanie.Norwegia na 27 listopada 2012 @ 14:18

  RD/SN/093
  Witam.Jestem zainteresowana oferta pracy.Mam 37 lat pracowalam w fabryce na linii produkcyjnej wiec nie jest mi obca taka praca i wiem na czym polega.Do moich obowiazkow nalezala tez kontrola jakosci produktu gotowego.Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.Dziekuje za szybka odpowiedz.Pozdrawiam.

 22. RD/SN/093
  Witam mam 25 lat i jestem z woj. Mazowieckiego. Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą.Mój język angielski w stopniu komunikatywnym. Mam doświadczenie pracy na magazynie 2 lata oraz jeździłem wózkiem widłowym . Teraz pracuje na budowie jako brygadzista i manager. Jestem bardzo pracowity i ludzie mnie raczej chwalą. Posiadam prawo jazdy kat.B, uprawnienia na koparko-ładowarkę i ładowarkę. Bardzo proszę o kontakt do mnie. Mój tel kom 607 880 827

 23. pakowanie norwegia 11/2012 na 27 listopada 2012 @ 20:09

  RD/SN/093

  Witam!

  Jestem zainteresowany pracą tel 605527717

 24. Witam. Jestem zainteresowany podjęciem pracy w Norwegii. Mam 38 lat. Pozdrawiam.

 25. Krzysztof Bańkowski na 29 listopada 2012 @ 16:39

  WItam jestem zainteresowany panstwa praca pracowalem juz w Norwegii .
  Prosze o kontakt 508-845-202

 26. krzysztoferg na 29 listopada 2012 @ 19:21

  RD/SN/093 Witam nazywam się Krzysztof mam 26lat bardzo zależy mi na państwa ofercie i chciałbym podjąć prace w Norwegii jako pracownik produkcji przy słodyczach.Ciężka praca nie jest mi obca wychowałem się na gospodarstwie rolnym ,obecnie pracuje jako pracownik produkcji w zakładzie spożywczym od 5latmam pojęcie o czekoladzie i jej klarowaniu,jestem dobry w pracach manualnych,sumienny w powierzonej mi pracy,uczciwy bez nałogów,dyspozycyjny i szybko się uczę.Posiadam prawa jazy Kat B,oraz posiadam uprawnienia na wózki widłowe język angielski mam opanowany w stopniu dobrym,chętnie podejmę naukę j.norweskiego .Mam nadzieje że spełniam powyższe kryteria.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury .kontakt+48721710255 lub krzysztofgornowicz1@wp.pl pozdrawiam

 27. RD/SN/093
  Witam,
  Jestem zainteresowana pracą przy pakowaniu słodyczy. Mam 25 lat, i znam język angielski.
  Proszę o pilne rozpatrzenie mojej oferty.
  Dziękuję

 28. RD/SN/093

  Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Mam 29 lat i chętnie podejmę pracę w Norwegii, posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy fizycznej, także nie jest mi to obce, prawo jazdy kat. B, język angielski na poziomie komunikatywnym, bardzo proszę o kontakt tel. +48 608 090 864 lub e-mailem, pozdrawiam Sebastian.

 29. Witam jestesmy zainteresowni ta praca i spelniamy powyzsze warunki Patryk lat 30,Małgorzata lat 29

 30. Witam jestesmy zainteresowani praca spelniamy wszystkie powyzsze warunki Patryk lat30,Małgorzata lat 29.Pozdrawiamy

 31. RD/SN/093

  malzenstwo 41 lat ,kobieta doswiadczenie na stanowisku pakowacz pracownik produkcji ,mezczyzna kierowca bogate doswiadczenie zawodowe ,zlota raczka chec stalego osiedlenia wraz z dziecmi tel 537333483

 32. anetkus22 na 3 grudnia 2012 @ 19:17

  Witam mam 28lat od 8 pracuje sezonowo w Nrwegii wiec praca w tym kraju jest mi dobrze znana, jestem zainteresowana ta ofera pracy prosze o kontakt tel798293355 pozdrawiam Mariusz

 33. Agnieszka i Michał na 5 grudnia 2012 @ 15:13

  Witam serdecznie,
  W nawiązaniu do zamieszczonego w serwisie ogłoszenia chciałabym zgłosić kandydatury moją oraz mojego partnera.Oboje pracowaliśmy w firmie na linii produkcyjnej podczas produkcji wody źródlanej w galonach 19L. Cechujemy się zaangażowaniem,umiejętnością pracy w zespole , dokładnością , punktualnością oraz dużą motywacją do pracy.Ja dodatkowo pracowałam w firmach w których miałam stały kontakt z klientami m.in.w sieciowym klubie fitness jako konsultant sprzedaży,w restauracji czy też kawiarni.Partner pracował w firmach głównie budowlanych-drogowych.Oboje posiadamy prawo jazdy kat B oraz obsługujemy wózki widłowe,paletowe czy elektryczne..Język angielski w stopniu komunikatywnym.Oboje jesteśmy naprawdę bardzo zainteresowani tą ofertą pracy i jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz i na dłuższy czas.
  Z góry dziękuje za przyjęcie naszych kandydatur.
  Pozdrawiam
  Agnieszka i Michał
  Telefon kontaktowy:
  Agnieszka 500-630-106

 34. RD/SN/093

  Hi,
  My name is Jakub. I live in Mazovia district in Poland.For last five years i’ve been working as a pipefitter labour. My english is fluent (cambridge advanced certificate in english). I am fit and positive thinking person. I do have driving licence B cat.
  I am looking for an oportunity to move to Norway with my family (wife and two sons).

  Hope to hear from you.

  +48607409789.

 35. Dzień Dobry
  Mam na imię Piotrek i wraz z moją koleżanką i kolegą jesteśmy zainteresowani tą pracą.
  Mam też prawo jazdy „B” oraz uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych.
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby do pracy i o kontakt meilowy lub telefoniczny (888 220 588)
  Pozdrawiam.

 36. Mateusz D. na 16 grudnia 2012 @ 23:17

  RD/SN/093

  Witam, mieszkam w Norwegii(Notodden) w raz z nazeczona Angelika, jestemy w stanie podjac ta prace. Mowimy w stopniu komunikatywnym po angielsku.posiadamy kat. B prawa jazdy wraz z autem.
  Prosze o kontakt po numerem +47 46389695(norweski) badz +48 535133666(polskim).

 37. Kasia/Tomek na 18 grudnia 2012 @ 00:05

  Witamy
  Jesteśmy młodym małżeństwem Jesteśmy bardzo zainteresowani wasza oferta Prosimy nas zatrudnić Nas i nikogo więcej Chcielibyśmy się dorobić by sąsiedzi nam zazdrościli Mamy doświadczenie w pakowaniu Maz kilka razy tygodniowo pakuje na siłowni a mnie wielu pakowało w szkole średniej Jesteśmy bardzo pracowici Możemy pracować 24/24 bez jedzenia i spania oraz chodzenia do toalety Będziemy naprawdę ciężko pracować i zapewniamy ze można będzie nas wykorzystywać nie tylko w pracy Wiemy ze w Norwegii jest super a w Polsce jest strasznie i dlatego chcemy tam pracować Błagamy…my i tylko my

 38. DarekSebastjan na 26 grudnia 2012 @ 07:04

  Witam nazywam sie Darek szukam pracy w skandynawii od paru miesiecy przebywam w Szwecji do tej pory pracowałem na statkach handlowych marynarz potrafie pracowac w grupie jezyk ang komunikatywny podstawy szwedzkiego

  Jag heter Darius och jag är personen ni letar efter. Jag har stor vana av omväxlande arbete från mina år på sjön, då jag arbetade som matros

  Jag söker arbete som produktionspersonal, industriarbetare

  Jag är gillar ordning och reda och är bra på att arbeta i högt tempo.

  Jag har lätt för att kommunicera med människor, tar ansvar och eget initiativ.
  Jag är registrerat in pa Migrationsverket som EU / EES medborgare med uppehallsrätt, och pa Arbetsförmedlingen Sverige.

  Jag kan jobba dagtid, kvällstid och helger. Jag är 34 år, stor och stark.
  Jag är född i Polen. Jag har bott i Sverige åtta månader, talar och förstår bra svenska. Jag skulle vilja fortsätta mitt liv här i Sverige och det skulle vara ett nöje att få göra det mer er.

  Ser fram emot att få träffa er.

  Name: Dariusz Gubernat
  Date of birth: 19.12.1978
  Address:
  Zip code: 238 39
  City: Oxie Sverige
  Phone:
  Mobile: 0765926120

 39. aga i kamil na 2 stycznia 2013 @ 18:54

  Witamy,
  Agnieszka i Kamil – para z doświadczeniem w pracy za granicą, z komunikatywną znajomością języka angielskiego. Jesteśmy zainteresowani wyżej opisaną ofertą pracy, jak również rozważamy możliwość osiedlenia się w Norwegii na stałe.
  Prosimy o kontakt pod adresem e-mail: klimekagnieszka@wp.pl
  Jesteśmy gotowi podjąć pracę „od zaraz”.
  Pozdrawiamy.

 40. Andrzej W. na 8 stycznia 2013 @ 23:19

  Witam, mam duże doświadczenie w pracy za granicą w Niemczech i Anglii. Język angielski znam b. dobrze. Potrafię ciężko pracować, również w nadgodzinach. Chętnie podejmę pracę w Norwegii. Proszę o kontakt pod nr tel. +48 793 992 070 e-mail: andrzejwbox@hotmail.com
  Pozdrawiam

 41. RD/SN/093
  Witam
  Jestem zainteresowana oferta ,znam angielski ,pracowalam za granica jestem pracowita
  i sumienna kontakt e-mail jola.prywat@wp.pl
  pozdrawiam
  Jolanta

 42. Witam mam na imię Paweł, wspólnie z kolegą Rafałem szukamy pracy, mam 25lat Rafał 22 , przez ostatnie kilka lat byłem ” cieślą szalunkowym ” pracowałem na terenie Polski na co dzień dojeżdżałem 120 km pociągiem do pracy , Rafał pracował już na terenie Norwegii język angielski ma opanowany na poziomie komunikatywnym, jesteśmy młodzi, zdyscyplinowani , niebojący się ciężkiej pracy,świadczy o tym nasza przeszłość w skrócie wyżej opisana, ze względu na wysokie wymagania do własnych osób oraz ciężki i w dalszym ciągu pogarszający się rynek pracy szukamy czegoś bardziej ambitnego. było by nam niezmiernie miło gdybyście państwo dali nam szanse pracy w waszej firmie ( posiadamy prawoiazdy kat. „ B ‘’ . Z poważaniem Paweł Z.
  pawel_zielinski@o2.pl

 43. Pracownicy na 20 stycznia 2013 @ 19:51

  Witam, jestesmy para w wieku 30 lat, interesuje nas praca w Norwegii, Mamy 10 letni staż pracy fizycznej, znamy tez jezyk angielski, gdyż pare lat pracowalismy w Anglii na magazynie i produkcji. Jestesmy pracowici, sumienni i szybko sie uczymy. Tel: 883972858

 44. MarcinMila na 25 stycznia 2013 @ 00:29

  RD/SN/093
  Witam, jesteśmy parą zainteresowaną pracą w Norwegii. Mamy doświadczenie przy pracy na liniach produkcyjnych pakujących oraz uprawnienia na paleciaki i wózki widłowe. Chętnie podejmiemy pracę od zaraz. Jesteśmy uczciwi, sumienni oraz pracowici. Jeśli chodzi o znajomość języków, to niemiecki w stopniu bardzo dobrym, angielski komunikatywny, norweski początkujący.
  Jedna z osób w tym tandemie jest bardzo bystra, a druga pracowita do bólu… Razem uzupełniają się świetnie. Czekamy na szybka odpowiedź, gdyż właśnie przebywamy w Norwegii. Prosimy o kontakt, najlepiej już jutro, tel: 788-583-061
  Pozdrawiamy!

 45. Witamy,
  Jesteśmy parą studencką, mamy po 21 lat. W przeszłości zajmowaliśmy się już pracami sezonowymi.
  Tryskamy energią do pracy, nie boimy się nowych wyzwań. Znamy angielski bardzo dobrze.
  Bardzo prosimy o kontakt:
  Kom: 660 131 025
  Mail: aksardop@gmail.com

 46. RD/SN/03
  WITAM MAM NA IMIE KAMIL I WRAZ Z KOLEGĄ PIOTREM SZUKAMY PRACY W NORWEGII. JESTESMY MŁODYMI LUDZMI (23 I 28 LAT) Z ZAPAŁEM DO PRACY ORAZ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO. CHĘTNIE RÓWNIEŻ POZNAMY JEZYK NORWESKI.
  PROSIMY O KONTAKT
  509 599 029

 47. Witam,

  Mam 20 lat, chcę na stałe pracować w Norwegii.
  Znajomość jęz. angielskiego, chcę również zapisać się na kurs jęz. norweskiego.
  Chętnie podejmę się pracy, bardzo szybko się uczę. Jestem odpowiedzialny za stanowisko pracy, dokładnie wykonuję powierzoną mi pracę.
  Posiadam prawo jazdy kat. B.
  Wykształcenie średnie.
  CHCĄ PAŃSTWO DOBREGO PRACOWNIKA KTÓREMU BĘDZIE NAPRAWDĘ ZALEŻEĆ NA PRACY?

  Proszę o kontakt: cyberck@vp.pl

  Pozdrawiam serdecznie,
  Paweł.

 48. Jesteśmy
  Witam.
  Jesteśmy małżeństwem od miesiąca. 28 września planujemy jechać do Norwegii w celu zarobkowym z możliwością pozostania na stałe.

  Oboje mamy prawo jazdy kat B oraz auto którym będziemy jechać do Norwegii Mężczyzna dodatkowo posiada Kat C oraz licencje na wózki widłowe wszystko przetłumaczone na j norweski. Mamy po 23 lata. Znamy oboje j.angielski oraz Niemiecki w stopniu bardzo dobrym a żona dodatkowo j.norweski w stopniu podstawowym. Jesteśmy rzetelną, punktualna i poukładaną parą. Pracowaliśmy już razem na tym samym stanowisku w Holandii przy kwiatach. Jesteśli czegoś się podejmujemy robimy to najlepiej jak potrafimy i nie boimy się wyzawań.
  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani to prosimy o kontakt e-mailowy mateusz.zoltowski1990@wp.pl bądź telefoniczny +48 502 983 184.
  Pozdrawiamy
  Katarzyna i Mateusz

 49. Dzień dobry jestem zainteresowany podjęciem pracy również na dłuższy okres. Proszę o kontakt e-mail mawalach@op.pl lub tel: 537 839 661

  Dziękuje

  Pozdrawiam

 50. Witam,

  Para w wieku 31 lat podejmie od zaraz dowolną prace w Norwegii.

  Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  Zdobyte doświadczenie i referencje na terenie Polski, Francji oraz Wielkiej Brytanii udokumentowane.

  Pozdrawiam.

  Proszę o kontakt:

  +48 881-416-412

  annaszewczyk82@gamil.com

  Z poważaniem

  Anna Szewczyk

 51. Bartosz 30 na 29 stycznia 2014 @ 09:12

  Witam mam na imie Bartosz mam 31 lat , jestem zainteresowany panstwa oferta , Sumienny, pracowity. Gotowy do podjecia pracy od zaraz , posiadam dosiadczenie , samochod i prawo jazdy kat b.
  bartekbilu@op.pl

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.