do ustalenia NOK

Praca Norwegia produkcja pokarmu dla ryb od zaraz w Sande Drammen

  • Miasto: Sande
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 września 2013 04:01

Producent pokarmu dla ryb z okolic Drammen poszukuje od zaraz 2 osoby do pracy w Norwegii przy produkcji, pakowaniu na magazynie. Oferta dla osób z uprawnieniami na wózki, jak również znajomością języka.

Stanowisko: pracownik produkcji / magazynu
Miejsce pracy: Sande (okolice Drammen)
Zarobki: do ustalenia
Liczba wakatów: dwa

Zadania:
– praca w fabryce pokarmu dla ryb polegająca na pracach związanych z przygotowanie mieszanki, obsługą maszyn
– prace związane z pakowaniem gotowych wyrobów oraz ich magazynowaniem
– pakowanie, przygotowywanie do wysyłki, naklejenie etykiet

Wymagania:
– posiadanie doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenia w pracy magazynowej z produktami spożywczymi
– znajomość języka norweskiego
– posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
– atrakcyjne warunki płacowe zgodne z układem zbiorowym

Dane kontaktowe:

Sandanger AS 6083 GJERDSVIKA
Osoby kontakt: Sindre Vattøy lub Vegard Kalland tel: +47 70 02 64 40

Aplikacje i CV: Sandanger AS 6083 Gjerdsvika Att.: Sindre Vattøy E-post: sindre.vattoy@sunnmoere.com

źródło: norway-job.pl/advert?offer=1565

ID ogłoszenia: 38523902dd6dcc8

3 komentarze na “Praca Norwegia produkcja pokarmu dla ryb od zaraz w Sande Drammen”

  1. Jestem zainteroswany prosze o kontatk!
    Dawid Wolski pozdrawiam
    796 414 987

  2. Witam

    Jestem zainteresowany oferta pracy na lini produkcyjnej.
    Posiadam ośmioletnie udokumentowane doswadczenie w pracy na linach produkcyjnych na terenie Anglii i Irlandii.
    Język angielski opanowany w stopni zaawnsowanym,zarówno w mowie jak i w piśmie

    Z gory dziekuje za odpowiedz.
    Tomasz Sawczak

    Moj nr kon: 47735980
    tomsawczak@gmail.com

  3. michalciszek na 27 września 2013 @ 17:49

    witam jestem zainteresowany pracą,mieszkam w Drammen
    46274259 to mój nr
    z gory dziekuje za rozpatrzenie mojego zgloszenia
    pozdrawiam