142/h + zakwaterowanie NOK

Praca Norwegia przy pakowaniu odzieży bez znajomości języka Hurtownia Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 lutego 2014 03:00

Hurtownia odzieży z Oslo poszukuje od zaraz 2 osoby bez języka do pracy w Norwegii przy pakowaniu ubrań, zbieraniu zamówień na magazynie. Pracodawca oczekuje doświadczenia oraz minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pakowacz – pracownik magazynu
Zarobki: 142 NOK brutto + bezpłatne zakwaterowanie
Miejsce pracy: Oslo
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– pracownik na powyższym stanowisku będzie pełnił funkcje zbieracza zamówień i pakowacza odzieży w hurtowni zlokalizowanej na obrzeżach Oslo
– do obowiązków będzie również należało komisjonowanie artykułów, pakowanie i przepakowywanie
– wszystkie zapakowane i wysłane towary należy wprowadzić do systemu informatycznego działającego w języku angielskim
– w przypadku dużych zamówień trzeba układać towar na palety i zabezpieczać je stretchem

Wymagania:
– konieczne doświadczenie w pracy magazynowej przy pakowaniu i zbieraniu zamówień
– wymagana co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
– sprawność fizyczna, dobre zdrowie
– chęć do pracy na zmiany nocne
– zdolność do szybkiej nauki nowych obowiązków
– dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
– gotowość do stałej pracy po zakończeniu okresu próbnego

Oferujemy:
– 3 miesięczny kontrakt na warunkach norweskich przez agencję pośrednictwa
– po tym okresie możliwość stałego zatrudnienia u pracodawcy bez pośredników
– pracodawca oferuje możliwość uczestnictwa w kursach językowych
– agencja pracy na czas kontraktu zapewnia zakwaterowanie, przy podpisaniu umowy z pracodawcą konieczność znalezienia nowego zakwaterowania
– zapewniamy wsparcie przy tłumaczeniu dokumentów oraz zdobyciu pozwolenia na pracę

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie kandydatury w postaci CV (format .pdf lub .doc) w języku angielskim na poniższy adres email. W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

norjobber@outlook.com

W temacie wiadomości proszę napisać: „Norwegia pakowanie odzieży Oslo”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uwaga od administracji: ogłoszenie bez podanego certyfikatu agencji – prosimy zachować ostrożność.

ID ogłoszenia: 274530d46a4060c1

4 komentarze na “Praca Norwegia przy pakowaniu odzieży bez znajomości języka Hurtownia Oslo”

  1. Dzień dobry.
    Mam na imię Adam i jestem zainteresowany Państwa ofertą. Od 7 lat pracuję w fabryce okien jako magazynier na magazynie wyrobów gotowych. Do moich obowiązków należy: kompletacja, układanie towaru na paletach, kontrola jakości, skanowanie, zabezpieczanie towaru, foliowanie, oznaczanie odpowiednimi etykietami, załadunek naczep, tworzenie dokumentów transportowych. Oprócz tego zajmuje się inwentaryzacją dzienną, miesięczną jak i roczną. Posiadam prawo jazdy kat B, C, uprawnienia na wózki widłowe. Język angielski znam w stopniu komunikatywnym. Potrafię pracować samodzielnie jak i w grupie. Proszę o kontakt pod adresem e-mail: murawski_adam@wp.pl lub pod nr Tel +48 791-996-446

  2. Witam,nazywam się Paulina Marczuk (23 lata) szukam pracy od zaraz. Mieszkam i w Norwegii od 2 lat w Oslo. Do tej pory zajmowałam sie sprzątaniem studii solaryjnych oraz sprzątaniem biur i domów prywatnych. Szukam nowej pracy aby pogłębić swoje doświadczenie w innej dziedzinie. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz własny samochód. Problem jest tylko taki, ze angielskiego nie znam prawie wogóle, ponieważ dopiero jestem w trakcie nauki. Jestem osobą punktualną, sumienną, optymistyczną oraz potrafię szybko nawiązywać kontakty z innymi ludźmi. Nie boję sie rownież żadnej pracy. Mogę pracować nawet 7 dni w tygodniu jeśli bedzie taka potrzeba. Bardzo proszę o rozpatrzenie mojego podania o prace. W razie pytań podaje numer kontaktowy +4746556399 oraz e-mail pa0lka@op.pl ( O to jest zero ) 😉 pozdrawiam Paulina.

  3. Witam. Wraz z kolegą (25 i 24lata) jesteśmy zainteresowani wyjazdem i podjęciem pracy w Norwegii, nawet od zaraz. Oboje posiadamy doświadczenie w pracy na magazynie oraz uprawnienia na wózki widłowe w tym na wysoki skład. Mamy wysoką motywację do wyjazdu i pracy nawet w ciężkich warunkach
    tel kontaktowy 783 978 098, 695 377 823
    mail. dampas89@gmail.com

  4. pawelszymanski87 na 1 maja 2014 @ 13:54

    Witam,

    Jestem bardzo zainteresowany pracą. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Proszę o kontakt pod numerem 668846341 lub pawel.szymanski01@gmail.com

    Pozdrawiam,
    Paweł Szymański