163,20 brutto NOK

Praca Norwegia przy pakowaniu sera bez znajomości języka na produkcji Sandefjord

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 marca 2015 13:58

Fabryka sera w Sandefjord pilnie zatrudni 4 pakowaczy do pracy w Norwegii na produkcji przy pakowaniu. Ogłoszenie bez znajomości języka norweskiego na okres około 3 miesięcy.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Sandefjord
Zarobki:163,20 NOK brutto/h
Liczba wakatów: 4
Start: marzec 2015

Zadania:
Prosta i powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej w zakładzie przetwórstwa mlecznego polegająca na pakowaniu sera krojonego według zadeklarowanej na opakowaniu wagi produktu.

Wymagania:
– mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
– doświadczenie w produkcji spożywczej lub na stanowisku pakowacza
– predyspozycje do szybkiej i powtarzalnej pracy przy przesuwającej się linii produkcyjnej
– dobry wzrok, stan zdrowia
– gotowość do wyjazdu w drugiej połowie marca
– znajomość podstawowych zasad higieny wiążących się z pracą przy żywności

Oferujemy:
– możliwość taniego zakwaterowania na miejscu w Sandefjord
– konkurencyjne warunki płacowe
– praca w pełnym wymiarze godzin z możliwymi dodatkowymi nadgodzinami
– wsparcie przy dopełnieniu formalności na miejscu
– opieka polskiego koordynatora

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej email z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/08

Rozpoczęcie pracy od zaraz!

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@yahoo.no

ID ogłoszenia: 11654fe5525a1b63

2 komentarze na “Praca Norwegia przy pakowaniu sera bez znajomości języka na produkcji Sandefjord”

  1. Kolejny raz trafiam na tej stronie na ogłoszenie które mnie interesuje, szkoda tylko, że ta firma istnieje tylko w tych ogłoszeniach. W norwegi nie jest zarejestrowana. Może chociaż fabryka sera istnieje ?

  2. Witam mam 29 lat sprawny fizycznie sumienny dokkladny bez nałogów. J.ang podstawowy. Jestem zainteresowany oferta pracy. Proszę o kontakt 690301200 k.drahuszczak@wp.pl