204/h brutto NOK

Praca Norwegia przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka od zaraz w Oslo 2023

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 maja 2023 00:32

Od zaraz firma z Oslo poszukuje pakowaczy do tymczasowej pracy w Norwegii 2023. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne. Zakwaterowanie organizuje pracodawca na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 204 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych do kompletowania oraz pakowania zestawów promocyjnych i prezentowych, zawierających słodycze. Praca ta obejmuje przygotowywanie zestawów związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz zestawów z motywem wiosennym.

Oczekiwania:

Oczekujemy od kandydatów wysokiej motywacji oraz zaangażowania, sumienności i odpowiedzialności w wykonywaniu pracy. Ważne jest również umiejętność pracy w grupie oraz doświadczenie w podobnej pracy. Doceniamy samodyscyplinę, zwinność i energiczność.

Zapewniamy:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z umową oraz przejrzyste warunki zatrudnienia na podstawie norweskiej umowy tymczasowej. Praca odbywa się w systemie 3 zmianowym, a pracownik otrzymuje ubezpieczenie oraz dostęp do pakietu świadczeń socjalnych. Jest to zatrudnienie za granicą, do podjęcia od zaraz w pełnym wymiarze godzinowym. Pracownicy otrzymują gruntowne przeszkolenie, a także zapewnione jest zamieszkanie w cenie 50 NOK dziennie, z opcją wykupienia dobrych obiadów, które kosztują 100 NOK/doba.

Aplikacja:

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

nr ref ps/006/23

Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/006/23

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 27864557bc9d796b