Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

156 brutto NOK

Praca Norwegia przy sprzątaniu mieszkań od zaraz Bergen bez języka norweskiego

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 03:44

Poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań w Bergen. Zatrudnienie bez języka norweskiego dla kobiet lub mężczyzn z komunikatywnym językiem angielskim oraz prawem jazdy.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: 156 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 2
Start: od zaraz

Zadania:
– samodzielne lub zespołowe sprzątanie mieszkań i domów prywatnych na terenie Bergen
– obsługa stałych klientów jak również zlecenia nowe i nietypowe jak sprzątanie magazynów, domów po remontach etc.

Wymagania:
– doświadczenie w sprzątaniu (mile widziane referencje)
– język angielski pozwalający na prostą komunikację
– czynne prawo jazdy oraz najlepiej własne auto
– szybkość, dokładność, uczciwość
– zaświadczenie o niekaralności, brak nałogów

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w oparciu o norweską umowę czasową
– terminowe wypłaty wynagrodzeń
– zwrot kosztów eksploatacji samochodu
– pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania w Bergen
– wsparcie prawno-formalne na miejscu

Jak aplikować?

CV w języku angielskim na adres markus.sandlhem@home.no

źródło: praca4u.net/sprzatanie-bergen-norwegia-id279459.html

ID ogłoszenia: 14854e9cbf078251

ilość wszystkich wyświetleń: 689, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Praca Norwegia przy sprzątaniu mieszkań od zaraz Bergen bez języka norweskiego”

  1. klaudiaIrobert na 3 marca 2015 @ 18:15

    Witam,

    mam 24 lata i zrobiłam sobie przerwę w kontynuowaniu 2 roku filologii angielskiej. W zeszłym roku wraz z narzeczonym(30lat) byliśmy w Norwegii w okresie wakacyjnym. Sprzątaliśmy domki oraz zajmowaliśmy się również ogrodami m.in plewienie oraz przekopywanie i grabienie a także malowaliśmy garaże, wiaty etc. Narzeczony od kilku lat wyjeżdzał za granicę w wakacje z kolegami malował domki, kładł gładźie, panele, płyty gipsowo-kartonowe.
    Ponownie szukamy jakiegoś zajęcia za granicą. Ja posiadam prawo jazdy(ponad 3lata) oraz samochód, którym wybieramy się do pracy a narzeczony to złota rączka.
    Pochodzę ze wsi i w 100% jestem osobą pracowitą i perfekcyjną w wykonywanym zadaniu. Jesteśmy bardzo pracowici i dokładni. Proszę nie myśleć, że dziewczyna jest słabsza bo jestem bardziej pracowita niż nie jeden młody student, który myśli tylko o tym bo sobie gdzieś siąść.
    W zeszłym roku byliśmy w okolicach Bergen.
    Aktualnie jesteśmy w Polsce gotowi do wyjazdu.
    Numer kontaktowy : +48 515 498 594
    Pozdrawiamy,
    Klaudia i Robert

  2. JustynaG na 27 marca 2015 @ 10:36

    Witam.
    Mam na imię Justyna. Próbowałam wysłać CV na podany adress, ale niestety wiadomości nie dochodzą. Mieszkam w Norwegii okolice Bergen (Indre Arna), posiadam wszystkie potrzebne dokumenty do pracy w Norwegii.
    Numer kontaktowy 477 25 220
    Pozdrawiam Justyna

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.