do ustalenia NOK

Praca Norwegia przy wykończeniach – montaż regipsów od zaraz na budowie

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 czerwca 2015 04:33

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie przy regipsach. Zatrudnienie od zaraz dla pracowników budowlanych przy montażu płyt kartonowo-gipsowych, remontach, wykończeniach budowlanych.

Stanowisko: Monter budowlany

Start: od zaraz

Miejsce: Norwegia

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca na budowie przy wykończeniach – montażu płyt kartonowo-gipsowych.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za montaż ścianek oraz sufitów podwieszanych.
  • Zadania wykonywane są głównie w systemie Deko.
  • Obowiązkiem będzie również montowanie konstrukcji drewnianych i z aluminium.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy
  • wykształcenie budowlane
  • znajomość nowoczesnych metod stosowanych w budownictwie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • udokumentowane doświadczenie w pracy przy montażu regipsów.

Oferta:

  • umowa na norweskich warunkach
  • satysfakcjonujące zarobki oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • praca do podjęcia od zaraz
  • zapewnione zamieszkanie
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek zapewnione dla każdego pracownika

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 12 661 64 00 lub przesłanie aplikacji poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 321556cfc1d375d7

Brak tagów