171 NOK/h NOK

Praca Norwegia przy wykończeniach – monter regipsów na budowie Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 grudnia 2014 02:49

Poszukujemy pracowników ze znajomością języka angielskiego do pracy w Norwegii przy wykończeniach. Oferta z Bergen przy montażu regipsów na budowie dla Polaków.

Stanowisko: Monter regipsów

Lokalizacja: Bergen

Zarobki: 171 NOK za godzinę

Opis zadań:

  • Pracownik będzie miał za zadanie montować płyty kartonowo gipsowe – w formie ścianek lub sufitów.
  • Inne zadania wykończeniowe.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego wymagana jest w stopniu komunikatywnym
  • przynajmniej 4-lata doświadczenia w pracy przy montażu regipsów
  • mile widziane osoby z wykształceniem o profilu pracownik robót wykończeniowych

Oferta:

  • zapewnione płatne zamieszanie
  • pracownik może wyrabiać nadgodziny
  • dobre warunki zatrudnienia
  • umowa na norweskich warunkach
  • uczciwe zarobki

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV w języku angielskim prosimy przesłać na adres: norwegia@koncepcja.eu
W tytule prosimy wpisać: Monter K-G Norwegia

źródło: http://www.praca4u.net/monter-kg-id258281.html

ID ogłoszenia: 274549356ee8f6d4

1 odpowiedź na “Praca Norwegia przy wykończeniach – monter regipsów na budowie Bergen”

  1. bartekmlepszy na 14 marca 2015 @ 20:19

    Witam jestem zaintrtesowany oferta obecnie pracuje przy bud. Sklepow sieci lpp 790700101