Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

od 180 brutto/h NOK

Praca Norwegia przy wykończeniach Monter wykładzin podłogowych wrzesień 2013

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 16 września 2013 00:58

Agencja ES-Perfekt dla klienta z okolic Oslo poszukuje montera wykładzin podłogowych z językiem angielskim do pracy w Norwegii od września 2013. Wymagane doświadczenie zawodowe, prawo jazdy i gotowość do szybkiego wyjazdu.

Stanowisko: Monter wykładzin podłogowych- Norwegia

W związku z nowymi projektami wrzesień 2013 zapraszamy do wzięcia udziału w poniższym projekcie:

Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko „Monter wykładzin podłogowych” do pracy w Norwegii dla dużej wiarygodnej norweskiej firmy.

Wymagania
• doświadczenie w w/w zawodzie,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego – warunek konieczny,
• min. 3-letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• dokładność, precyzja, odpowiedzialność,
• gotowość do szybkiego wyjazdu zagranicznego,
• prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (warunek konieczny).

Obowiązki
• montaż wykładzin dywanowych, linoleum.

Oferujemy
• długoterminowe kontrakty,
• możliwość przedłużenia kontraktu na kolejne okresy,
• wynagrodzenie (od 180 NOK brutto /h),
• pracę w stabilnej dużej NORWESKIEJ firmie,
• umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH,
• płatne zakwaterowania,
• pomoc urzędowo-administracyjną.

Prosimy o przesłanie CV lub życiorysu wyłącznie w języku angielskim.
Prosimy o załączenie referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne).
rekrutacja@es-perfekt.pl
www.es-perfekt.pl
tel.793270051

Kandydaci mają możliwość samodzielnego potwierdzenia warunków pracy bezpośrednio z pracodawcą norweskim.
W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

ID Ogłoszenia: 6335234c185dcc90

1 Odpowiedź na “Praca Norwegia przy wykończeniach Monter wykładzin podłogowych wrzesień 2013”

  1. Dzień Dobry jestem zainteresowany ofertą pracy mam staż 3 letni i doświadczenie w tej dziedzinie pracy .Pracowałem w Irlandii (Dublin) i karpetowanie i docinanie jest mi znane bardzo dobrze pozdrawim mój numer 782-189-505 e-mail miras.77@wp.pl