od 210 /h NOK

Praca Norwegia przy wykończeniach na budowie od zaraz bez języka Asker 2020

  • Miasto: Asker
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 października 2020 02:26

Firma z Asker poszukuje budowlańców do pracy w Norwegii od zaraz. Ogłoszenie bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach obiektów. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione będzie bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Asker (k. Oslo)

Start: od zaraz (październik 2020)

Liczba miejsc: 4

Wynagrodzenie: 210 NOK brutto/h

Zadania:

Kompleksowe wykończenia nowych mieszkań “pod klucz” w tym regipsy, malowanie, tynkowanie, kafelki, stolarka okienna i drzwiowa, kładzenie podłóg drewnianych, wylewki, drobne poprawki po developerach, montaż gniazdek elektrycznych, kontaktów itp.

Wymagania:

– minimum 2 lata doświadczenie przy remontach/wykończeniach mieszkań

– tzw. “fach w ręku”

– brak problemów z piciem (praca pod wpływem całkowicie odpada)

– uczciwość, brak konfliktów z prawem

– mile widziane osoby znające język angielski lub norweski oraz przebywające obecnie w Norwegii

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparci o norweską umowę na czas określony z możliwością przedłużenia

– atrakcyjne warunku finansowe

– bezpłatne zakwaterowanie w dużym mieszkaniu dla całej ekipy na czas kontraktu

– pomoc na miejscu przy załatwieniu wszystkich formalności

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Wykończenia Asker październik 2020”

ID ogłoszenia: 2335f6e9baab597d