od 200 w górę NOK

Praca Norwegia w budownictwie przy wykończeniach jako płytkarz-glazurnik Trondheim 2019

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 stycznia 2019 01:53

M.in. w rejonie miasta Trondheim od zaraz możliwa praca w Norwegii 2019 w budownictwie przy wykończeniach jako glazurnik-kafelkarz ze znajomością języka angielskiego.

Miejsce pracy: Trondheim, Tromso, Molde, Bergen

Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

Obecnie dla naszych klientów poszukujemy wykwalifikowanych murarzy – płytkarzy z min. 3-letnim stażem pracy. Praca zarówno w środku jak i na zewnątrz.

Zadania:
Układanie glazury w mieszkaniach i obiektach użyteczności publicznej. Prace murarsko / tynkarskie w środku i na fasadach.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku murarz lub płytkarz,
  • komunikatywna znajomość j.angielskiego lub norweskiego,
  • mile widziane doświadczenie ze Skandynawii,
  • pozytywne referencje od poprzednich pracodawców,
  • gotowość do szybkiego wyjazdu.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 200 kr w górę,
  • zakwaterowanie,
  • pomoc konsultanta,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • narzędzia i ubrania robocze.
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z pozwoleniem na pracę,
  • kontrakt z norweską agencją zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem poniższej strony?:

pracuj.pl/praca/murarz-plytkarz-glazurnik-trondheim-tromso-molde-bergen,oferta,6552190

ID ogłoszenia: 3735c3a68d05fe2b