180-200 /h NOK

Praca Norwegia w Oslo Hydraulik montaż instalacji sanitarnych na budowach

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 stycznia 2015 00:16

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Norwegii na stanowisku hydraulika. Zatrudnienie w Oslo na budowach przy montażu instalacji sanitarnych dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Hydraulik

Miejsce pracy: Oslo

Zarobki: 180 – 200 NOK/h

Obowiązki:

  • Montaż instalacji hydraulicznych
  • przeprowadzanie rur
  • osadzanie brodzików, wanien, itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe – obowiązkowo!
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • możliwość postawienia się osobiście na rozmowie kwalifikacyjnej
  • wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w Norwegii
  • sprawdzonego pracodawcę
  • bardzo dobrą stawkę godzinową
  • możliwe nadgodziny
  • zapewnione zamieszkanie
  • pracodawca ofiaruje pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę a także niezbędnego numeru podatkowego

Rozmowa rekrutacyjna planowana jest w dniach 2 oraz 3 luty 2015 w Gdańsku

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość zawierającą CV prosimy przesłać na adres: biuro@eucbr.pl z dopiskiem: Elektryk – Imię i Nazwisko

źródło: www.praca4u.net/norwegia-hydraulik-id262268.html

ID ogłoszenia: 19054afeb34804b1