Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

Linki sponsorowane

9 komentarzy na “Praca Norwegia w przetwórni rybnej na produkcji od zaraz dla par Bergen”

 1. lukashenko na 6 marca 2014 @ 11:52

  Witam!

  Mam na imię Łukasz i w tym roku kończę 20 lat. Chciałbym wraz z dwójką znajomych (Oczywiście jeśli to możliwe, opcjonalnie mogę pojechać sam) wyjechać z Polski (oboje również mają po 20 lat), aby po technikum mieć porządny start i nabrać pożądanego w tych czasach doświadczenia oraz co najważniejsze idealnie „wytrenować” w sobie umiejętność posługiwania się językami: angielskim i norweskim.

  Niestety praca od zaraz nie za bardzo nam pasuje, ponieważ jesteśmy jeszcze uczniami i chcielibyśmy skończyć naszą szkołę. Chcielibyśmy rozpocząć pracę od początku lipca, na czas nieokreślony, inaczej mówiąc na stałe. (Jedynie trzeci znajomy pragnie pracować od lipca do września).

  Czy mogliby państwo dać mi znać, czy byłaby możliwość, brzydko się wyrażę „zaklepania” miejsca w wyżej wymienionej firmie na stanowisku pracownika produkcji. Nadmienię, że jesteśmy wolni od jakichkolwiek używek, mamy nieskażoną opinię w szkole jak i w całym kraju oraz nie byliśmy nigdy karani.

  Więcej informacji, CV oraz w razie potrzeby przetłumaczone podanie o pracę po angielsku prześlę po wcześniejszym kontakcie ze mną za pomocą :

  Tel. 697709004 ; E-mail. lukashenko123@gmail.com

  Z wyrazami szacunku
  Łukasz

 2. przemek30 na 6 marca 2014 @ 14:07

  Witam!
  Wysłałem swoją kandydaturę poprzez link do Państwa.
  Z niecierpliwością będę czekał na kontakt.

  Pozdrawiam
  Przemek

 3. patryk.kodzis na 7 marca 2014 @ 01:10

  Witam, przesłałem państwu formularz rekrutacyjny, pozostało mi jedynie czekać na odpowiedz.

  Pozdrawiam, Patryk 🙂

 4. Adrian Szczepaniak na 10 marca 2014 @ 12:56

  Witam

  Mam 20 lat, jestem osobą pełną energii i zapału do pracy. Ukończyłem technikum informatyczne. Posiadam certyfikaty umiejętności ECDL. Angielski na poziomie bardzo dobrym wraz z angielskim z zakresu informatycznego. Nie posiadam nałogów, jestem bardzo sprawny fizycznie i szybko się uczę. Przeszedłem kurs pierwszej pomocy. Pracowałem w Niemczech przy sortowaniu i pakowaniu owoców, oraz w Polsce jako monter systemu bram, rolet, żaluzji i osoba odpowiedzialna za obsługę klienta.
  Jestem zainteresowany ogłoszeniem i gotowy do pracy od zaraz.

  kontakt a.notdisturb@gmail.com

  Adrian

 5. Robert Sendal na 12 marca 2014 @ 21:03

  Witam !
  W tym roku kończę 39 lat . Jestem osobą pełną energii i bardzo szybko się uczę.Znam bardzo dobrze angielski. Nigdy nie byłem karany i nie mam żadnych uzależnień.Prace mogę zacząć od zaraz . Dotychczas pracowałem w firmie cukierniczej jako magazynier i miałem krótkie kontrakty z firmami zagranicznymi.Moim hobby jest wędkarstwo więc nie ukrywam że znam się na rybach. Nie ukrywam także że bardzo zależy mi na tej pracy. Więcej informacji mogą uzyskać państwo telefonicznie .Jeśli się państwu spodobałem niezwłocznie proszę o kontakt.
  Mój numer : 793750607 .
  Z poważaniem Robert Sendal .

 6. sunshineBABE2 na 14 marca 2014 @ 19:30

  Ania i Małgorzata- siostry chętne do pracy w wż.w .pracy.

 7. Witam. Wraz z kolegą (25 i 24lata) jesteśmy zainteresowani wyjazdem i podjęciem pracy w Norwegii, nawet od zaraz. Oboje posiadamy doświadczenie w pracy na magazynie oraz uprawnienia na wózki widłowe w tym na wysoki skład. Mamy wysoką motywację do wyjazdu i pracy nawet w ciężkich warunkach
  tel kontaktowy 783 978 098, 695 377 823
  mail. dampas89@gmail.com

 8. Dzień dobry,
  Wysłałem do 14 marca 2014 formularz rekrutacyjny, mogę jedynie domyślić się, że jest to praca od kwietnia 2014
  Pozdrawiam
  T.S.

 9. Dzien dobry bardzo fajna oferta pracy zostawilem formularz rekrutacyjny chcialbym dodac jeszcze moj nr tel. 889 779 330

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.