156/h brutto NOK

Praca Norwegia z językiem angielskim od zaraz przy sprzątaniu mieszkań we Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 stycznia 2020 01:03

Pilnie zatrudnimy Polaków z językiem angielskim do sprzątania domów i mieszkań we Fredrikstad. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla sprzątaczek lub sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 156 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie domów i mieszkań klientów prywatnych
  • osoba zatrudniona dokładnie sprząta wszelkie powierzone pomieszczenia
  • dodatkowo płatne jest sprzątanie piwnic, garaży, strychów, podwórek, pranie, prasowanie lub mycie okien

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • wysoka kultura osobista
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy z ludźmi, szybkość w nawiązywaniu kontaktów

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • na miejscu zorganizowane odpłatnie zakwaterowanie w cenie 4000 NOK od osoby

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę wysyłać na mój e-mail:

malwinar83@gazeta.pl

(nie jest konieczne CV ani zdjęcie, wystarczy napisać coś o sobie).

ID ogłoszenia: 3645e2c212cefeb1