Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

130 NOK/h NOK

Praca przy pakowaniu w Norwegii, kompletowanie zamówień dla par

 • Miasto: Oslo
 • Kraj: Norwegia
 • Lista: 19 października 2012 01:40
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca przy pakowaniu w Norwegii, kompletowanie zamówień dla par

Opis

Dla hurtowni motoryzacyjnej z Oslo (Norwegia) poszukujemy pracowników do pracy w Norwegii przy kompletowaniu zamówień (order picker) i pakowaniu towarów do wysyłki. Praca dla par również możliwa, oferta bez znajomości języka Norweskiego (wystarczy j. Angielski). Praca odbywa się na nowoczesnym magazynie położonym na przedmieściach Oslo.

Mile widziana znajomość terminologii motoryzacyjnej w tym nazewnictwa części samochodowych w języku Angielskim. Wymagana również umiejętność posługiwania się komputerem działającym w środowisku Vista/WIN7.

Zadaniem pracowników będzie kompletowanie zamówień zgodnie z listą części przesłaną w zamówieniu. Pracownik dostaje listę części następnie wyszykuje je na magazynie, i w zależności od zlecenia, są od razu przekazywane klientowi lub pakowane do wysyłki. Magazyn jest w pełni skomputeryzowany, wszystkie części oznaczone są kodami.

Stanowisko: zbieracz zamówień, pakowacz – order picker

Praca w wymiarze 8 godzin dziennie z możliwością pracy w soboty. Wynagrodzenie: 130 NOK/h netto

Praca na czas określony 3 miesiące z możliwością przedłużenia kontraktu.

Pracodawca nie zapewnia zakwaterowania, pomoże natomiast w znalezieniu taniego mieszkania, lub pokoju do wynajęcia.

Nr. ref: nrm/mg/no/15/12

Osoby zainteresowane proszę przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem kontaktu podanego w ogłoszeniu. Zakładka w prawym górnym rogu „kontakt”.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które zakwalifikują się w naszej rekrutacji do pracy.

     

ID Ogłoszenia: 59350808d9aaf58a

Linki Sponsorowane

18 Odpowiedzi na “Praca przy pakowaniu w Norwegii, kompletowanie zamówień dla par”

 1. Witam.
  Jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Ja i mój chłopak chcielibyśmy wyjechać do pracy do Norwegii. Mam doświadczenie w pracy jako order picker w Holandii w hurtowni ze sprzętem elektronicznym. On bardzo dobrze zna terminologię związaną z częściami samochodowymi. Oboje mamy doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym (Holandia, Anglia). Bardzo dobrze mówimy po angielsku. Korzystamy na naszych komputerach ze środowiska Vista oraz WIN7. Powierzone nam obowiązki wykonujemy dokładnie i rzetelnie. Jeśli są państwo zainteresowani naszą kandydaturą, proszę o kontakt mailowy pod adresem aleksandra.k.nowacka@gmail.com, bądź telefoniczny pod numerem telefonu 0 607 812 422.
  Pozdrawiam
  Aleksandra Nowacka

 2. Witam wraz z chłopakiem jestem zainteresowana pracą na terenie Norwegii, wiążemy z tym krajem wspólną przyszłość. Mamy doświadczenie w pracy na magazynach i produkcji-w Holandii. Jesteśmy odpowiedzialnymi, empatycznymi, lojalnymi, sumiennymi ludźmi w dodatku młodymi i zdrowymi w związku z czym mamy ogromny zapał do pracy, szybko się uczymy. Bardzo zależy nam na podjęciu pracy w Norwegii, damy z siebie wszystko. Język angielski na poziomie komunikatywnym i podstawowym. Proszę o kontakt: 798-631-758. Mail: ewus18@op.pl

 3. Arleta i Marcin na 26 października 2012 @ 22:20

  dzień dobry

  nazywamy sie Arleta,Marcin Dobbek i Sebastian Przybył mamy 28 lat i 37 lat, mamy doświadczenie w pracy w szklarni a tażkże jako orderpickerzy telefonów komórkowych Nokia w OSS w Holandii. jesteśmy gotowi do pracy od zaraz w Norwegii jako zbieracze zamówien. Znamy komunikatywnie język angielski oraz troche szwecki.prosze o odpowiedz czy potrzebujecie 3 chętne osoby do pracy!pozdrawiam

  nasz e-mail

  email :marcindobbek@gmail.com
  tel.
  phone:0048 21571480795,0048 67 2569352

 4. Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą ,mamy 24 i 25 lat młodzi chętni do pracy, bez nałogów, pracowaliśmy zagranicą, język angielski w stopniu komunikatywnym, dyspozycyjni od zaraz. Tel: 791 152 476 lub 790 267 950

 5. Witam!
  Razem z mężem jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy.Bardzo chcemy
  zamieszkać w Norwegii na stałe.Mam 33 lata ,a mąż 34 lata. Jesteśmy bardzo pracowici i sumienni. Szybko się uczymy i dostosowujemy do nowego środowiska. Jesteśmy zainteresowani pracą na dłuższy okres.Posiadamy prawo jazdy kat. B .
  Jesteśmy gotowi do wyjazdu w każdej chwili.
  Proszę o rozpatrzenie naszej kandydatury.
  Pozdrawiam.

 6. Witam. jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.mam 33lat pracowałem juz w norwegi posiadam wszystkie dokumenty norweskie prawo jazdy kat B proszę o kontakt +48518279950

 7. michalmajchrzak na 8 listopada 2012 @ 17:00

  Michał i Norbert wiek 21 i 22 lata
  Michał doświadczenie jako pracownik spawalni stanowisko ślusarz monter oraz pracownik produkcji prefabrykatów betonowych w Niemczech. znajomość języków komunikatywny angielski i niemiecki.
  Norbert doświadczenie jako pracownik produkcji łożysk na stanowisku operator maszyn CNC. znajomość języków komunikatywny niemiecki i angielski.
  Województwo Wielkopolskie

  ambitni młodzi gotowi do pracy od zaraz prosimy o kontakt.
  e-mail majchrzakmichal91@gmail.com

 8. Witamy,Michał (27l) i Dorota (23l) szukający ofert pracy dla par. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Naszymi zaletami są dokładność, sumienność, uczciwość i zaangażowanie.Bardzo prosimy o kontakt: tel- 790213965, 781444382.

 9. Witam, jestem zainteresowany podjęciem pracy na magazynie w Norwegii przy kompletowaniu zamówień. Mam 20 lat, z wykształcenia jestem technikiem pojazdów samochodowych, więc znam mechaniczną terminologię, również w języku angielskim. Mówię dobrze po angielsku, a także uczę się języka norweskiego. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe, prawo jazdy kategorii B. Obecnie pracuję przy kompletacji towaru w magazynie Netto w Niemczech, lecz jestem gotowy do podjęcia u Was pracy w każdej chwili.
  Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
  proszę o kontakt: mattberg18@gmail.com
  Mateusz Czuchra

 10. Agnieszka i Michał na 5 grudnia 2012 @ 15:21

  Witam serdecznie,
  W nawiązaniu do zamieszczonego w serwisie ogłoszenia chciałabym zgłosić kandydatury moją oraz mojego partnera.Oboje pracowaliśmy w firmie na linii produkcyjnej podczas produkcji wody źródlanej w galonach 19L. Cechujemy się zaangażowaniem,umiejętnością pracy w zespole , dokładnością , punktualnością oraz dużą motywacją do pracy.Ja dodatkowo pracowałam w firmach w których miałam stały kontakt z klientami m.in.w sieciowym klubie fitness jako konsultant sprzedaży,w restauracji czy też kawiarni.Partner pracował w firmach głównie budowlanych-drogowych.Oboje posiadamy prawo jazdy kat B oraz obsługujemy wózki widłowe,paletowe czy elektryczne..Język angielski w stopniu komunikatywnym.Oboje jesteśmy naprawdę bardzo zainteresowani tą ofertą pracy i jesteśmy gotowi do wyjazdu na dłuższy czas.
  Z góry dziękuje za przyjęcie naszych kandydatur.
  Pozdrawiam
  Agnieszka i Michał
  Telefon kontaktowy:
  Agnieszka 500-630-106

 11. dzien dobry jestem zainteresowany prac pracowałem w albercie i dsv w holandii jako order picker prosze o konatakt raurysz89@onet.pl 669847081

 12. LILIANA ADAM na 4 stycznia 2013 @ 11:02

  Nr. ref: nrm/mg/no/15/12
  Razem z męzem jestesmy zainteresowani ta oferta. Prace mozemy podjąc od zaraz. Prosimy o kontakt 512059879

 13. Joanna i Kamil na 5 stycznia 2013 @ 23:04

  Dzień dobry. Kamil 28 lat Joanna 39 pilnie podejmniemy się w każdej branży pracy w Norwegii. Proszę o kontakt Kamil 792-084-816

 14. Dzień dobry. Kamil 28 lat Joanna 39 pilnie podejmniemy się w każdej branży pracy w Norwegii. Proszę o kontakt Kamil 792-084-816 Joanna 794-982-582

 15. Witam mam na imię Paweł, wspólnie z kolegą Rafałem szukamy pracy, mam 25lat Rafał 22 , przez ostatnie kilka lat byłem ” cieślą szalunkowym ” pracowałem na terenie Polski na co dzień dojeżdżałem 120 km pociągiem do pracy , Rafał pracował już na terenie Norwegii język angielski ma opanowany na poziomie komunikatywnym, jesteśmy młodzi, zdyscyplinowani , niebojący się ciężkiej pracy,świadczy o tym nasza przeszłość w skrócie wyżej opisana, ze względu na wysokie wymagania do własnych osób oraz ciężki i w dalszym ciągu pogarszający się rynek pracy szukamy czegoś bardziej ambitnego. było by nam niezmiernie miło gdybyście państwo dali nam szanse pracy w waszej firmie z poważaniem Paweł Z.
  pawel_zielinski@o2.pl

 16. Witamy,
  Jesteśmy parą studencką, mamy po 21 lat. W przeszłości zajmowaliśmy się już pracami sezonowymi.
  Tryskamy energią do pracy, nie boimy się nowych wyzwań. Znamy angielski bardzo dobrze.
  Bardzo prosimy o kontakt:
  Kom: 660 131 025
  Mail: aksardop@gmail.com

 17. martamichal na 22 sierpnia 2013 @ 19:42

  Witam,
  Bardzo interesuje nas praca w Norwegii i jesteśmy w stanie wyjechać w każdej chwili.

  Marta (22 l.):
  - dwuletnie doświadczenie w handlu
  - znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (brak problemu w porozumieniu się z native speakerem – ukończenie studiów na kierunku filologia angielska)

  Michał (22 l.)
  - roczne doświadczenie w handlu oraz półroczne doświadczenie w pracy magazynowej
  - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  - prawo jazdy kat. B

  Cechuje nas:
  - bardzo dobra znajomość środowiska komputerowego
  - umiejętność pracy w grupie
  - łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  - umiejętność pracy pod presją i dostosowania się do trudnych warunków pracy

  Bardzo prosimy o kontakt pod nr tel. 731 728 682 lub 730 255 730.

  Pozdrawiamy

 18. Dzień dobry jestem zainteresowany podjęciem pracy również na dłuższy okres. Proszę o kontakt e-mail mawalach@op.pl lub tel: 537 839 661

  Dziękuje

  Pozdrawiam

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.