Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

15000 NOK

Praca w Norwegi dla DEKARZA – papa, asfalt w budownictwie BERGEN

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 23 września 2013 01:53

Agencja pracy za granicą dla klienta z Bergen poszukuje od zaraz dekarza do pracy w Norwegii przy kryciu dachów PVC, papa, asfalt. Oferta dla polaków w budownictwie z dobrą znajomością języka angielskiego.

Dla Norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko: DEKARZ (materiał -asfalt, papa termozgrzewalna)

Miejsce pracy: NORWEGIA Bergen
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Ilość miejsc pracy: 6

Obowiązki:
krycie dachów (PVC, papa termozgrzewalna, asfalt) izolowanie dachów, układanie membran dachowych, instalowanie rynien

Wymagania:

  • Dobra znajomość j. angielskiego, język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej
  • Doświadczenie zawodowe min. 3- 5 lat dekarz
  • Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim
  • Konieczne pozytywne referencje od poprzednich pracodawców

Norweski pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny (min. 37,5 max 48 godzin w tygodniu)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub Polsce,
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
  • Dodatek urlopowy,
  • Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny

Sposób aplikowania: CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (pisemne referencje lub numery kontaktowe do poprzednich pracodawców) prosimy przesłać na adres:

norwegia@koncepcja.eu

koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘DEKARZ papa termozgrzewalna’

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

ID Ogłoszenia: 290523f6bcc0ff40

758 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj