OD 180 ZA GODZINĘ NOK

Praca w Norwegia dla operatora SYGNALISTA – HAKOWY W Aukra

  • Miasto: AUKRA
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 marca 2015 18:37

Firma z Aukry poszukuje wykwalifikowanych pracowników na stanowisko operatora Sygnalisty-Hakowego od zaraz. Legalna praca w Norwegii od maja lub czerwca 2015.

ZADANIA:
– zawieszanie i odczepianie ładunku,
– użycie właściwego osprzętu dźwigowego i wyposażenia,
– zainicjowanie zamierzonego ruchu dźwignicy i ładunku,
– przekazywanie sygnału do operatora dźwignicy

OFERUJEMY:
Umowę (kontrakt) z pracodawcą zagranicznym.
Pracę za granicą (Norwegia).
Stawka godzinowa minimum 180 NOK-możliwa większa stawka, w zależności od posiadanych umiejętności.
Pomoc urzędowo-administracyjna.
Podjęcie pracy miesiąc maj-czerwiec.

WYMAGANIA:
– minimum 2-letnie doświadczenie w zawodzie
– doświadczenie w pracy w stoczniach, w porcie, przy podnoszeniu i transportowaniu ciężkich ładunków
– Ważne uprawnienia hakowego oraz sygnalisty-hakowego
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
– sumienność,
– wytrwałość,
– umiejętność współpracy w grupie,
– elastyczność,
– radzenie sobie ze stresem,
Mile widziane
– uprawnienia na osprzęt dźwigowy, wózki widłowe, suwnice i żurawie
– doświadczenie w pracy w Skandynawii,

Sposób aplikowania
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji składających się z:
– CV
– skanów uprawnień
– referencji lub kontaktów do referencji

Adres e-mail: everet@everet.com.pl

ID ogłoszenia: 18255105eb5e5161

1 odpowiedź na “Praca w Norwegia dla operatora SYGNALISTA – HAKOWY W Aukra”

  1. Witam serdecznie.

    Jestem operatorem dzwigów,żurawi od 1994 roku.
    Zaczynałem w stoczni Szczecińskiej jako operator dzwigów,poddzwigowy,sygnalista.
    Przepracowałem tam 12 lat aż do upadku stoczni.
    Nastepnie pracuje cały czas na tym stanowisku w Angli,Holandi,Szwecji a ostatnie 4 lata w Norwegi.
    Teraz jestem wolny i szukam ofert

    Jacek Jakubowski

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: everet
  • Zarejestrowany od: 11 czerwca 2014

Inne przedmioty dodane przez everet

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez everet »