145/h brutto + zakwaterowanie NOK

Praca w Norwegii 2018 od zaraz przy sprzątaniu mieszkań z językiem angielskim Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 czerwca 2018 02:26

Ze znajomością języka angielskiego dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów prywatnych. Zatrudnienie w Stavanger od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: 145 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 1

Obowiązki:

  • sprzątanie domów i mieszkań u klientów
  • praca od poniedziałku do piątku, dodatkowo również soboty i niedziele
  • całkowite sprzątanie powierzchni – zarządzanie chemią i obsługa odpowiednich sprzętów (myjek ręcznych, odkurzaczy, pralki, zmywarki itp.)

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • bardzo dobre zorganizowanie czasy pracy
  • pozytywne nastawienie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobre zorganizowanie
  • pracowitość
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy
  • wysokie wynagrodzenie
  • pracodawca oferuje zakwaterowanie za darmo w dobrych warunkach
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • dużą liczbę godzin pracy

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na podany poniżej e-mail.

Proszę się spieszyć bo praca jest od zaraz, aktualnie jedna z Pań, która dla mnie pracowała jest na urlopie macierzyńskim, a zleceń jest dużo i ciągle przybywa.

justynadomanska82@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 8775b2ec6dc0b2b2