175/h brutto NOK

Praca w Norwegii 2019 od zaraz dla operatora wózka widłowego na magazynie Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 lutego 2019 03:30

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla operatora wózka widłowego na magazynie firmy logistycznej. Zatrudnienie w Stavanger ze znajomością języka angielskiego oraz doświadczeniem.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie firmy logistycznej
  • osoba zatrudniona będzie wspierała rozładunek, załadunek i rozkładanie zamówień na magazynie
  • obowiązkiem będzie obsługa wózka widłowego
  • dbanie o porządek na stanowisku

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego
  • pracowitość, zaangażowanie, zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora dostępnego na miejscu
  • odpłatne zakwaterowanie, cena za miesiąc 4000 NOK
  • wysokie zarobki
  • legalną, norweską umowę o pracę
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki, szkolenie z BHP i zapoznanie z zasadami obowiązującymi w miejscu pracy

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Stavanger. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do II połowy marca 2019. Zatrudnienie od zaraz.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 7795c7119e7ed4f8

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii 2019 od zaraz dla operatora wózka widłowego na magazynie Stavanger”

  1. Witam , jestem zainteresowany ww ofertą pracy
    tel : 573974413
    Em : helloimitachi95@gmail.com
    gotowość do wyjazdu 1 marca .
    Telefon odbieram 24/7 ; ) !