175/h brutto NOK

Praca w Norwegii Bergen bez języka sprzątanie domów i mieszkań od zaraz

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2017 00:45

Firma z Bergen założona przez Polkę zatrudni od zaraz osoby do sprzątania domów i mieszkań. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla chętnych bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik sprzątający
Start: od zaraz
Lokalizacja: Bergen, Norwegia
Stawka godzinowa: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna polegająca na dokładnym sprzątaniu domów i mieszkań klientów – możliwe zlecenia w szkołach, biurach, itp.
  • dbanie o czystość i zadowolenie klientów – sprzątanie na życzenie zgodnie z wymogami zlecających, np: z użyciem specjalnych sprzętów, detergentów, itp.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • chęć zatrudnienia na dłużej
  • dokładność
  • zaświadczenie o niekaralności wydanie nie dalej niż na 30 dni przed wyjazdem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • świetne zarządzanie czasem pracy
  • zdolność do pracy w zespole
  • wysoka kondycja fizyczna
  • dbanie o detale

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii na bardzo dobrych warunkach
  • początkowo okres próbny
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania płatnego i pomoc przy formalnościach

Aplikacja:

Panie zainteresowane moją ofertą i spełniające podane wymaganie proszę o przesłanie swojego CV na poniższy adres. Proszę koniecznie podać informacje odnośnie doświadczenia oraz znajomości języka (będzie weryfikacja telefoniczna).

martajastrzebska@opoczta.pl

Pozdrawiam

Marta Jastrzębska

ID ogłoszenia: 98588a7fdf0ae3b

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii Bergen bez języka sprzątanie domów i mieszkań od zaraz”

  1. justyna_trepkowsk na 27 stycznia 2017 @ 11:53

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy 🙂 Aktualnie mieszkam w Bergen, spełniam oczekiwania z ogłoszenia, swoje CV wraz z dokumentami wysłałam na podany adres e-mail.
    Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.