166/h NOK

Praca w Norwegii bez języka dla par na magazynie zoologicznym od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2021 00:32

Oferujemy zatrudnienie również dla par na magazynie hurtowni zoologicznej od zaraz w Oslo. Ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu zoologicznego

Miasto: Oslo, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • wypełnianie zadań na stanowisku pomocnika magazyniera w hurtowni z akcesoriami i sprzętem zoologicznym
  • bieżące zadania zlecane przez przełożonego
  • prace będą polegać na zbieraniu towarów, pakowaniu, przyjmowaniu dostaw, wprowadzaniu danych do systemu komputerowego, dbaniu o porządek itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • zdolność do pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiających swobodną komunikację
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do obowiązków

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wsparcie na miejscu przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • dobre wynagrodzenie wypłacane na czas
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie 3500 NOK/mc od osoby lub 6000 NOK miesięcznie od pary

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Wyjazdy realizowane są od zaraz.

W tytule maila proszę wpisać:

„Magazyn zoologiczny Oslo + imię i nazwisko”

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 753611fe3485785c