od 175/h brutto NOK

Praca w Norwegii bez języka na produkcji dań gotowych od zaraz fabryka Bergen 2022

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 lutego 2022 01:58

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji dań gotowych. Oferujemy zatrudnienie w fabryce z  Bergen także dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie darmowe zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji dań gotowych

Pensja: od 175 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Miasto: Bergen, Norwegia

Obowiązki:

  • proste aczkolwiek powtarzalne i monotonne prace manualne przy linii produkcyjnej
  • do zadań należeć będzie porcjowanie składników, przygotowanie, obsługiwanie urządzeń, pilnowanie ciągłości, przeprowadzanie kontroli jakości, dbanie o porządek na stanowisku pracy itp.
  • prace przydzielane zgodnie z predyspozycjami pracowników

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdolność do pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • komplet odzieży służbowej
  • koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • świadczenia socjalne
  • darmowe zamieszkanie w komfortowych mieszkaniach
  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • system poleceń pracowniczych oraz premie za pełną frekwencję

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2022″

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 84262112a1506b1b