do ustalenia NOK

Praca w Norwegii bez języka sprzątanie domów, mieszkań od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 stycznia 2015 04:46

Poszukujemy pilnie osób do sprzątania w domach i mieszkaniach prywatnych na terenie Fredrikstad. Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka norweskiego

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Fizyczne prace w domach i mieszkaniach klientów – czasem zdarzają się zlecenia sprzątania biur czy gabinetów.
  • Zwykłe prace wykonywane są w 2 osobowym zespole.

Oczekiwania:

  • bezkonfliktowość, umiejętność współpracowania
  • dokładność
  • szybkość i sprawność fizyczna
  • doświadczenie poparte referencjami będzie mile widziane
  • znajomość języka nie jest wymagana aczkolwiek będzie atutem
  • elastyczność godzinowa
  • pełna dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat.B – warunek konieczny
  • preferowane osoby z własnym autem

Oferujemy:

  • wyjazd od zaraz
  • zatrudnienie na norweskiej umowie o pracę
  • legalne warunki pracy
  • wsparcie polskojęzycznego współpracownika
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się a szczególnie kwestiach urzędowych
  • elastyczny grafik
  • możliwość wypracowywania dodatkowych zleceń
  • ubezpieczenie oraz opłacanie składek

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesyłanie aplikacji.

Wysyłając zgłoszenie na stanowisko prosimy powołać się na serwis norwegia.pracabc.pl

CV proszę wysłać na adres:

martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem “sprzątanie domów i mieszkań Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 82054b68cdc1d8a4