165/h brutto NOK

Praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2018 00:38

Oferujemy zatrudnienie w Oslo na magazynie drogeryjnym dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii od zaraz przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: 165 NOK na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie z artykułami drogeryjnymi przy zbieraniu zamówień, pilnowaniu porządku oraz aktualizowaniu bazy danych
  • obowiązkiem będzie również rozładunek i rozkładanie dostaw

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • mile widziana znajomość języka

Zapewniamy:

  • opiekę koordynatora Polskiego pochodzenia
  • norweską umowę o pracę
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania, pracownicy mają do dyspozycji samodzielne pokoje za 3600 NOK miesięcznie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do pakietu socjalnego

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:
Lagerarbeid.Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 12/2018″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 7275adb4fa62e70b

3 komentarze na “Praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym od zaraz Oslo”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany, proszę o kontakt: 797160440

  2. WiktorJ na 3 maja 2018 @ 20:02

    Witam Państwa, jestem zainteresowany podjęciem pracy. W jaki sposób można aplikować? Proszę o pilny kontakt: 790-722-683. Pozdrawiam 🙂

  3. Robert4582 na 5 czerwca 2018 @ 14:02

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt mailowy na robert.zglinicki@onet.pl lub 785627368