175/h brutto NOK

Praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z napojami od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 października 2018 05:48

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Oslo dla Polaków bez znajomości języka na magazynie hurtowni z napojami. Ogłoszenie pracy w Norwegii przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień na palety.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zakres zadań:

  • pracownik będzie przydzielony do łatwej pracy przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu towarów na palety
  • obsługa zamówień hurtowych jak i mniejszych do sklepów detalicznych
  • zadania wykonywane z użyciem skanera ręcznego oraz wózka paletowego

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • zdyscyplinowanie, samodzielność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • rzetelne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie, koszt miesięczny to 4500 NOK od osoby
  • opieka rezydenta Polaka i pomoc we wszelkich kwestiach, również przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Magazynier / Komisjoner Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 2465bca001c88db1

5 komentarzy na “Praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z napojami od zaraz Oslo”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Pracę mogę podjąć praktycznie od 1.11.2018
    Kontakt +48 605475444, henwro3@wp.pl
    Z poważaniem
    Henryk Wróbel

  2. Agnieszka Dulnikowska na 22 października 2018 @ 15:19

    Zainteresowane 2 osoby tel. 609900141

  3. Wraz z partnerka jesteśmy zainteresowani wyjazdem oraz podjęciem współpracy na dłuższy czas lub na stałe. Gotowość do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 793506278 Marek

  4. Mariusz Makuch na 29 października 2018 @ 12:10

    Witam wraz z partnerką jesteśmy zainteresowani pracą od zaraz jeśli oferta jest nadal aktualna.
    Posługujemy się językiem angielskim, znamy również niemiecki, a także uczymy się na bieżąco norweskiego. Jesteśmy zmotywowani do wyjazdu. Proszę o kontakt e-mail maniekstyle@gmail.com lub telefonicznie 691 184 485
    Pozdrawiam, Mariusz

  5. Witam
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy.
    Mieszkam na terenie oslo więc jestem dyspozycyjny.
    Proszę o kontakt nr +48 725 460 590 lub email
    Daniel.matczuk1@wp.pl