do uzgodnienia NOK

Praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z oświetleniem Bergen od zaraz

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2016 01:33

Hurtownia oświetlenia z siedzibą w Bergen oferuje zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na magazynie. Oferta pracy w Norwegii od zaraz przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Rozpoczęcie: jak najszybciej, start i szkolenie od ok. II połowy sierpnia 2016

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • osoba zatrudniona będzie na magazynie hurtowni oświetlenia
  • pracownik na tym stanowisku zajmuje się kompletowaniem zamówień dla klientów, zapakowaniem i wysyłką
  • inne zadania zlecone przez kierownika

Oczekiwania:

  • zdolność do logicznego i samodzielnego myślenia oraz podejmowania decyzji
  • wysoka odpowiedzialność
  • duża ostrożność, zręczność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość pracy po godzinach jeżeli będzie to konieczne

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę od zaraz na norweskiej umowie
  • pierwsza umowa będzie podpisana na okres próbny
  • wprowadzenie w obowiązki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego mmo/015/15. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

ID ogłoszenia: 74657a2225ab9030