164,60/h NOK

Praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lipca 2019 15:05

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii 2019 dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Oslo na produkcji kanapek. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Rozpoczęcie zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wakaty: 4

Zarobki: 164,60 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Umowa: na ok. 3 miesiące z opcją przedłużenia

Obowiązki:

  • dosyć prosta, powtarzalna praca w fabryce spożywczej
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się przygotowywaniem składników – myciem, krojeniem, obieraniem, obsługą maszyn, składaniem, pakowaniem itp.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność, samodyscyplina
  • wielozadaniowość i elastyczność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • aktualna książeczka z badaniami do pracy z żywnością
  • mile widziane doświadczenie
  • gotowość do podjęcia pilnego zatrudnienia w Norwegii
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz, głównie dla par
  • odpłatne zakwaterowanie w wynajmowanych przez pracodawcę mieszkaniach za 3500 NOK miesięcznie
  • wsparcie w trakcie procesu rekrutacyjnego – pomoc przy tłumaczeniach, organizacji przejazdów, dokumentów itp.
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na okres próbny z opcją podjęcia stałej współpracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/08/19. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji

ID ogłoszenia: 9045d3c216193ad7