do uzgodnienia NOK

Praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji lodów od stycznia 2020 Gjelleråsen

  • Miasto: Gjelleråsen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 listopada 2018 00:52

Atrakcyjna propozycja pracy w Norwegii na produkcji lodów w fabryce z Gjelleråsen. Ogłoszenie aktualne od stycznia 2020 dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji żywności

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2020

Wakaty: 4

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Umowa: na pół roku (do końca czerwca)

Lokalizacja: Gjelleråsen, Norwegia

Obowiązki:

  • praca na produkcji lodów przy obsłudze maszyn, pakowaniu, dbaniu o ciągłość produkcji
  • obowiązkiem będzie dbanie o wysoką jakość i wykonywanie wszelkich zadań przełożonego

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zmotywowanie, odpowiedzialność, sumienność
  • zdolność do kooperacji
  • atutem będzie znajomość norm ISO 22000:2005 i/lub HACCP
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od stycznia 209 na 6 miesięcy
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • rzetelne przeszkolenie i pomoc na miejscu

Aplikacja:
Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2020”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 9855be6eb66016bb

2 komentarze na “Praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji lodów od stycznia 2020 Gjelleråsen”

  1. Witam.
    Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani pracą przy produkcji lodów.
    prosimy o kontakt
    nr tel.506104414
    nr tel.796289457
    e-mail wjarkiewicz2@gmail.com
    e-mail jawoszekc@gmail.com

  2. Agata i Mateusz na 6 grudnia 2018 @ 11:39

    Witam
    Ja i mój partner jesteśmy zainteresowani.
    Proszę o konta@ agata_91@onet.pl