do uzgodnienia NOK

Praca w Norwegii bez znajomości języka od zaraz Oslo na magazynie spożywczym

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 marca 2016 03:47

Hurtownia spożywcza z Oslo zatrudni Polaków, także bez znajomości języka na magazyn do zbierania zamówień. Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Oslo

Termin: od zaraz

Pensja: do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą

Zakres zadań:

  • kompletowanie towaru
  • komisjonowanie
  • pakowanie produktów i przygotowywanie wysyłek
  • rozładunek dostaw na magazynie
  • dbanie o porządek
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • swobodna umiejętność korzystania z komputerów
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • przykładanie się do powierzonych prac
  • sumienność, rzetelność
  • atutem będzie doświadczenie magazynowe

Zapewniamy:

  • szkolenie wdrażające
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pomoc przy zorganizowaniu transportu do Norwegii oraz na miejscu przy znalezieniu zamieszkania w niskiej cenie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie początkowo na próbnej umowie o pracę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie kandydatury w postaci CV (format .pdf lub .doc) w języku angielskim na poniższy adres email. W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

norjobber-as@outlook.com

W temacie wiadomości proszę napisać: „ Norwegia praca przy zbieraniu zamówień- magazyn 03/16”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uwaga od administracji: ogłoszenie bez podanego certyfikatu agencji – prosimy zachować ostrożność.

ID ogłoszenia: 45456dce46772245