166-178/h NOK

Praca w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin od zaraz Sarpsborg 2021

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lutego 2021 02:34

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie na stanowisku pakowacza dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta adresowana obecnie wyłącznie do osób, które przebywają w Norwegii.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Wynagrodzenie: od 166-178 NOK na godzinę pracy

Start: od marca 2021

Miejsce zatrudnienia: Sarpsborg, Norwegia

Wakaty: 8

Zakres zadań:

  • manualna praca w fabryce spożywczej z Sarpsborg
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie wędliny krojonej – układanie plastrów na tackach do zafoliowania
  • obsługiwanie urządzeń produkcyjnych oraz dbanie o ciągłość produkcji

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • pracowitość
  • sumienność
  • zdolności manualne
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • atutem będzie znajomość zasad BHP i HACCP w pracy z żywnością
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie, koszt to 6000 NOK miesięcznie od pary albo 4000 NOK od osoby
  • norweską umowę o pracę na okres próbny
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • pomoc przy relokacji
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz

Aplikacja:

Aby aplikować do powyższej pracy należy wypełnić formularz rekrutacyjny na podanej niżej stronie.

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2021″

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.
Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 2186039316e7ca81