Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

158,60 brutto/h NOK

Praca w Norwegii bez znajomości języka przy sprzątaniu od zaraz Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 2 czerwca 2017 01:07

Propozycja zatrudnienia w Stavanger dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu obiektów – szkół, szpitali itp.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miasto: Stavanger, Norwegia
Stawka godzinowa: 158,60 NOK brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz
Liczba wakatów: 1
Czas trwania umowy: na czas próbny

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie sprzątanie różnorodnych budynków – szkół, domów i mieszkań, szpitali itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • niezbędne jest posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • pracowitość
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pierwszą umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia okresu zatrudnienia dla pracowników najrzetelniejszych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • pracę w Norwegii od zaraz
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • opiekę koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Proszę o kontakt w wiadomości e-mail. CV oraz LM należy wysłać na adres:
Karolina Zdrojewska: zdrojewska@t.pl

ID Ogłoszenia: 57159307dd1338f9

591 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

1 Odpowiedź na “Praca w Norwegii bez znajomości języka przy sprzątaniu od zaraz Stavanger”

  1. avatarek007 na 3 czerwca 2017 @ 15:36

    Dzień dobry Pani. Czy adres mailowy na pewno się zgadza??
    Dostałem wczoraj informację automatyczną na skrzynkę, że wiadomość nie została dostarczona.