171 /h brutto NOK

Praca w Norwegii dla budowlańców, malarzy luty 2015 Bergen język angielski

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lutego 2015 18:32

Aktualnie poszukujemy pracowników budowlanych w Bergen na budowie. Oferta pracy w Norwegii dla Polaków z językiem angielskim od lutego 2015 jako malarz – szpachlarz maszynowy.

Stanowisko: Malarz – szpachlarz

Numer referencyjny: Malarz/Szpachlarz 02/15

Miejsce pracy: dostępne różne lokalizacje – Bergen, Stavanger, Arendal, Kristiansand

Zarobki: 171 NOK za godzinę brutto

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 14

Obowiązki:

  • samodzielne przygotowanie podłoża i pomieszczeń do pracy – zabezpieczenie podłóg, drzwi, okien
  • szpachlowanie ścian z karton gipsu
  • szpachlowanie i szlifowanie maszynowe
  • malowanie pomieszczeń wewnętrznych oraz na zewnątrz

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie przynajmniej 3 letnie w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie możliwość przyjechania do pracy własnym samochodem
  • chęć podjęcia pracy za granicą
  • pracowitość, profesjonalizm
  • duża dokładność
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie
  • pomoc w sprawach organizacyjnych związanych z przyjazdem i podjęciem pracy w Norwegii
  • zapewnione norweskie warunki pracy
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie, odprowadza składki
  • zorganizowane na miejscu płatne zakwaterowanie
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV w języku angielskim oraz wszelkie kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie i zdobyte kwalifikacje prosimy przesłać drogą mailową na adres:
  • rekrutacja@es-perfekt.pl
źródło:  www.praca4u.net/malarzszpachlarz-lutymarzec-norwegia-id267031.html

ID ogłoszenia: 71754d1f6bdb3d8f

6 komentarzy na “Praca w Norwegii dla budowlańców, malarzy luty 2015 Bergen język angielski”

  1. bartoszf na 7 lutego 2015 @ 13:39

    Witam, jestem zainteresowany ofertą. Posiadam długoletnie doświadczenie w pracach przy remontach, budowach, pracach wykończeniowych i dociepleniach budynków. Mówię biegle po angielsku ( 8 lat pracowałem w USA i Szwecji), posiadam własny samochód , prawo jazdy kat.B. Jestem pracowity, sumienny, bez nałogów.
    Z poważaniem Bartosz Faltyn
    kontakt: 504258018 lub 864742771

  2. oxMIREKxo na 7 lutego 2015 @ 22:33

    Witam
    Jestem zainteresowany ofertą. Posiadam 35 letnie doświadczenie na wykończeniówce oraz dociepleniach budynków. Podejmę pracę od zaraz, posiadam wszystkie dokumenty potrzebne do zatrudnienia. Aktualnie mieszkam w Oslo. Mój numer telefonu: +47 968 896 99 Proszę o kontakt.

  3. Witam jestem zainteresowany 8 lat pracowałem w norwegii jako budowlaniec posiadam doświadczenie oraz własne auto proszę o kontakt 0048531487734 .pozdrawiam

  4. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. W ub roku bardzo zgraną ekipą 3 osobową pracowaliśmy w Heidelbergu na południu Niemiec przy tynkach gipsowych i zwykłych, też regipsach.
    Proszę o kontakt na maila darkwnuk@gmail.com lub darek972@o2.pl. Komunikatywny angielski, sumienność , własne auto.

  5. ferstdrop na 4 marca 2015 @ 14:03

    Jestem gotowy mieszkam w Oslo od 5 lat mam 4 letnie doswiadczenie w malowaniu rowniez w szpachlowaniu. moj numer 998 90850 jezyk angielski.

  6. darek1973 na 9 maja 2015 @ 20:44

    Witam, Jestem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam dość duże doświadczenie (12 lat),specjalizuje się w :glazura i terakota, karton-gips malowanie szpachlowanie oraz kompleksowe wykańczanie wnętrz. Pracowałem w Norwegii 3 lata(Oslo). Proszę o kontakt pod numerem 723515660 bądź na adres mailowy : dzimi1973@gmail.com