do uzgodnienia NOK

Praca w Norwegii dla kobiety – fryzjerki w salonie Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 października 2014 03:15

Zakład fryzjerski z Oslo zatrudni pracowników na stanowisko fryzjerka. Oferta pracy w Norwegii dla kobiet przy strzyżeniu, czesaniu, farbowaniu i innych zabiegach na włosy.

Stanowisko: Fryzjerka

Miejsce pracy: Oslo

Zarobki: Stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Profesjonalne wykonywanie zabiegów na włosach klientów i klientek.
  • Do zadań należeć będzie wykonywanie fryzur okolicznościowych, strzyżenie, koloryzacja oraz zabiegi poprawiające kondycje włosów

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego wymagana jest w stopniu komunikatywnym – niezbędne
  • dobra znajomość słownictwa branżowego
  • duży profesjonalizm, wysoka kultura osobista
  • poszukiwana osoba musi być samodzielna w swoich działaniach
  • zdolność kooperacji
  • elastyczność godzinowa
  • doświadczenie oraz referencje

Oferta:

  • zatrudnienie na samodzielnym stanowisku
  • dobra stawka godzinowa
  • umowa z norweskim pracodawcą
  • praca dla kobiet

Aplikacja:
Chętne panie, spełniające powyższe warunki zapraszamy do przesyłania swoich zgłoszeń.
Wiadomość z CV oraz aktualnym numerem telefonu należy przesłać na adres: fryzjer.oslo@gmail.com

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/fryzjerka_norwegia__oslo,ogloszenie,20140929131729.html

ID ogłoszenia: 110542d49ed048cc