Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

148,60 brutto/h NOK

Praca w Norwegii dla par od zaraz pakowanie czekoladek bez języka Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 14 kwietnia 2018 19:19
  • Wygasa: 35 dni

Poszukujemy osób bez znajomości języka do pakowania czekoladowych pralin w fabryce z Lillehammer. Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla par przy pakowaniu wyrobów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz czekoladowych pralinek

Rozpoczęcie zatrudnienia: do podjęcia od zaraz

Stawka godzinowa: 148,60 NOK brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • samodzielna praca, polegająca na pakowaniu pralinek
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie ręczne wkładanie czekoladek do plastikowych wytłoczek
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • sumienność, zorganizowanie, zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • bardzo dobrą atmosferzę
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę na 3 próbne miesiące
  • dla osób które się sprawdzą możliwość przedłużenia zatrudnienia na stałe
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie na miejscu w cenie 5500 NOK miesięcznie od pary

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca kwietnia 2018. Wyjazdy mogą być realizowane jeszcze w kwietniu.

e-mail: soknadansatte@fastem.com

ID Ogłoszenia: 525ad21f5a0d8ea

45 liczba wyświetleń, 8 dzisiaj

1 Odpowiedź na “Praca w Norwegii dla par od zaraz pakowanie czekoladek bez języka Lillehammer”

  1. Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą. Podany mail nie działa, proszę o kontakt mailowy – karolinaypala@gmail.com